adems
5 Takipçi
Bu senenin en iyi sesi Buray...

Müzik dinlemeyi çok seven biriyim farklı sesler ve ve farklı tinilar her zaman beni çeker sadece bilinen Türk değil yabancı şarkıları da seviyorum.bu ara ama #buray dinliyorum sıklıkla çok güzel parçaları var hem yaz aylarında çok iyi gidiyor Hem de aşık olana çok farklı geliyor gerçekten ..sahiden ve mecnun şarkıları en çok sevdiğim şarkılardan


  • Buray Buray için
  • 2017-08-10T23:24:12

6 Yorum

solmazturk
1 Takipçi

Dinlemekten en cok keyif aldigim ve surekli de #fizzy acip dinledigim nadir sanatcilarindan biridir Buray ve tam bir faniyim artik bende.

ersind
3 Takipçi

Çok seviyorum bende #buray i Son zamanlarda en çok dinlediğim sanatçılardan birisi sen sevdamisin şarkısı artık dillere kelepenk oldu o derece güzel yeni albümü de çok başarılı sık sık dinliyorum bende

sibeldh
6 Takipçi

Geçtiğimiz bahar #buray konserine gittik arkadaşlarla o kadar eğlendik ki hayal kahvesinde oldu.çok eğlenceli ve güzel bir ortamdı uzun süre hafizalardan silinmedi..o yüzden de severek dinlemeye devam ediyorum son albüm de başarılı..

goksebahadir
2 Takipçi

Ban gore de bu yazin en iyi albumu Burayin. Arabama ne zaman binsem aciyorum son ses ve dinliyorum burayin son albumunu.

sinangulen
0 Takipçi

Kesinlikle yaz ayinin en iyi cikis yapan ismi #buray ve sarkilari da birbirinden hareketl ve guzel. Surekli dinlerim keyifle.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Buray
Buray
2 Takipçi

Buray Hoşsöz, ya da bilinen adıyla Buray Kıbrıs Türkü pop sanatçısı.