gm6 fiyat ve performansı

iphone ve samsung o kadar iyi reklam yapıyor ki bu telefonların özellikleri arka planda kalıyor. bence hakettikleri bu değil. bi süredir gm6 kullanıyorum. bundan önce samsung j5 kullanmıştım. bence gm6 fiyatıyla da, özellikleriyle de bırakın j5'i j7'den bile daha iyi.


4 Yorum

bugratunc
1 Takipçi

yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. normalde bu kadar kullanımda mutlaka yavaşlama olurdu her cihazda. henüz gm6'da yaşamadım. öneririm.

ecefer
0 Takipçi

Ben discovery 2 kullandım en son çok beğendiğim bir cihaz oldu ama saha sonra tekrar başka cihaza geçmek zorunda kaldım...#generalmobile Hem uygun hem de çok iyi özellikleri var ...

busec
0 Takipçi

Dediğiniz gibi j5 ve j7 den daha iyi bir telefon gm 6 teke gm 6 değil son çıkan çoğu telefonu çok iyi alacaksanız general mobile alın daha iyi.

arift
0 Takipçi

Ben ilk çıktığı zamanlarda almıştım gm 6 yı ve halen kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım özellikleri ve kullanışı çok iyi bir telefon. fiyatı gayet uygun tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

General Mobile
General Mobile
20 Takipçi

General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle 2005 yılında Amerika'da kurulmuştur.Müşteri güvenirliliği ve Pazar payı General Mobile'ın en önemli önceliğidir. Uzun vadede istikrarlı bir fiyat ve geniş müşteri portföyüne ulaşmak için odaklanmıştır.