ayfgerds
4 Takipçi
Turk telekom internet modem

Iyı bir internet hizmeti sunmak Siz hangi durumda olursanız olun orda olmak size o hizmeti sağlamak çok başka bişey Aynı zamanda Türk Telekom müşterilerine özel avantajları da var.Türk Telekom fiber internet kullanıyordum o zamandan beri de memnundum taşınma sebebi ile internetsiz kaldım bir süre tasindigim yerde fiber yok adsl bağlantıda daha gelmemiş o yüzden Türk Telekom bana özel taşınabilir modem gönderdi benim yaşadığım sorunu itina ile cozduler insan başka ne ister ki bir müşteri olarak


8 Yorum

cetingok
0 Takipçi

Bir kere kullandim ama fiber internetin yerini hicbisey tutmuyor arkadaslar ve Telekom biraz bozdu gibi hizmeti ama #superonline da ciddi bir gelisme var bana gore.

erok
0 Takipçi

Ben bir dönem. Adsl kullanmıştım Türk Telekom da çok iyi değildi hızı daha sonra fiber hat yaptılar heryere mükemmel bir hız kazandı önceden çok iyi değildi ama kendini Bence en çok geliştiren süreci yaşadı fiber ve 4.5g ile beraber o yüzden Türk Telekom tercih edilmeli bence de

gozdekus
0 Takipçi

geçerken tereddüt ettim ama çekim performansını vodafone'den daha çok beğendim. internet hızı da lte ile gayet hızlı.

gittiğim yerlerde wifi şifresi istemekten gına gelmişti. bu yüzden aylar önce aldım bi tane. internet olması gereken yaygınlığa ulaşmadıkça kullanmaya devam edeceğim. fiyatları yüksek bulduğumu da belirtmeliyim.

ugang
2 Takipçi

Gördüğüm en kötü hizmeti veriyorlar İnternet sürekli gidip geliyor bazen 3 hafta gidiyor hiç gelmiyor elit ekip çağırdık geldiler modem değişilmesi gerek deyip yeni modem verdiler bir kaç hafta sonra yine aynısı oldu süresi bitince iptal edip bir daha aldık arada sırada olmaya devam ediyor.

Hattını kullanıyorum türk telekomun çok iyi çekiyor ve interneti çok çok hızlı ve tarifeleri çok uygun bence en iyisi bu.

Ben hattını ve İnternetini kullanıyorum gayet memnunum hatta bir tek hediye olmaması güzel diğer hatlar gibi hediye verse güzel olabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Türk Telekom
Türk Telekom
17 Takipçi

175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçerek; Türk Telekom, Avea ve TTNET kapsamındaki ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplamıştır.