batudeniz
5 Takipçi
Bu fiyata bu kalite

#generalmobile yeni cikardigi GM 5Plus aldim gecen ay ve bir aydir da duzenli kullaniyorum. İnanin bana cok ama cok memnunum. Hakiktende bu fiyata bu telefon baska marka da bulamazsiniz. 1000 lira nakit aldim. Kamera hiz cok iyi. Sarj bitmiyor zaten.


5 Yorum

ekremhaktal
2 Takipçi

Kesinlikle bende katiliyorum cok paralar vermek yerine #generalmobile kalitesinde bir telefon almak cok daha mantikli. Kaliteli kullanisli ve kullanan herkes de cok memnun.

cavidanser
0 Takipçi

Ben 5 sene evvel discovery almıştım o zamandan berri de #generalmobile markasının çok iyi olduğundan daha fazla emin oldum hem uygun hem de çok kaliteli

salihbeyaz
0 Takipçi

Ben ios yani apple iphone kullanicisiyim ve cok alistim telefonuma. Yani android kullanamam. Ama #generalmobile ismini cok fazla duyuyorum son zamanlarda.

omerss
0 Takipçi

Ben general mobilenın kendi yaptığı indirim ile aldım ve gayet memnunum hem hesaplı hemde kaliteli tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

İlgili markaya ait diğer içerikler

General Mobile
General Mobile
21 Takipçi

General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle 2005 yılında Amerika'da kurulmuştur.Müşteri güvenirliliği ve Pazar payı General Mobile'ın en önemli önceliğidir. Uzun vadede istikrarlı bir fiyat ve geniş müşteri portföyüne ulaşmak için odaklanmıştır.