birsenakdan
3 Takipçi
Lipton İce Tea
Yazın soğuk çay başka kışın da sıcak çayın yerini hiç bişey alamıyo #LiptonİceTea içimi lezzetli aslında diğer ürünleri hiç deneme gereği bile duymadım çünkü liptonun ürünlerine çok güveniyorum.Ramazan ayındayız şuan iftarda bile kola yerine lipton ice tea tercih ediyorum. #cola gibi gazlı içeceklerdense ramazan şerbeti ya da #lipton soğuk çay içmek daha hoşuma gidiyor.


3 Yorum

fdhs
3 Takipçi
Ben 33CC olanları daha çok seviyorum oldukça içimi Tam yeterli kadar oluyor gereksiz fazla büyük litre olunca sanki çabuk tadı kaçıyor #lipton ice tea mango ve limon benim de en favorim içimi ve şeker oranı yerinde çok şekerli sevmem ben mesela Light olanı bile var..
demrh
0 Takipçi
Tadı çok güzel lipton ice tea nin ama bana biraz şekerli geliyor açıkçası ben şeker oranının azalması gerektiğini düşünüyorum o yüzden de sevdiğim halde ancak cipsle ya da çekirdekle falan içiyorum kendi sitelerine de yazdım ama artık pek cevap alamadım
esmavv
1 Takipçi
şişe ve kutu olanlarında bile tat farkı varken diğer marka çaylarla arasında oldukça fark var. kutu ice tea'nin tadını hiçbiri tutmuyor..

İlgili markaya ait diğer içerikler