birsenakdan
4 Takipçi
Lipton İce Tea

Yazın soğuk çay başka kışın da sıcak çayın yerini hiç bişey alamıyo #LiptonİceTea içimi lezzetli aslında diğer ürünleri hiç deneme gereği bile duymadım çünkü liptonun ürünlerine çok güveniyorum.Ramazan ayındayız şuan iftarda bile kola yerine lipton ice tea tercih ediyorum. #cola gibi gazlı içeceklerdense ramazan şerbeti ya da #lipton soğuk çay içmek daha hoşuma gidiyor.


3 Yorum

fdhs
3 Takipçi

Ben 33CC olanları daha çok seviyorum oldukça içimi Tam yeterli kadar oluyor gereksiz fazla büyük litre olunca sanki çabuk tadı kaçıyor #lipton ice tea mango ve limon benim de en favorim içimi ve şeker oranı yerinde çok şekerli sevmem ben mesela Light olanı bile var..

demrh
0 Takipçi

Tadı çok güzel lipton ice tea nin ama bana biraz şekerli geliyor açıkçası ben şeker oranının azalması gerektiğini düşünüyorum o yüzden de sevdiğim halde ancak cipsle ya da çekirdekle falan içiyorum kendi sitelerine de yazdım ama artık pek cevap alamadım

esmavv
1 Takipçi

şişe ve kutu olanlarında bile tat farkı varken diğer marka çaylarla arasında oldukça fark var. kutu ice tea'nin tadını hiçbiri tutmuyor..

İlgili markaya ait diğer içerikler

Lipton İce Tea
Lipton İce Tea
13 Takipçi

Lipton Ice Tea üstün lezzeti ve sağladığı ferahlığıyla lider ice tea markasıdır.