brj
5 Takipçi
doğalgaz odamı evdeki diğer odalar gibi ısıtmıyor. ben de elektrikli ısıtıcıya kaldım. bauhaus'tan geçen yıl elektrikli radyatör almıştım. kışın sonunda aldığım için kullanmamıştım. bu sene kullanmaya başladım. evdeki diğer odaların aksine ısınmayan oda şimdi diğer odalardan daha sıcak. tabi elektrik faturasına ek bi yük getiriyor. yine de bi doğalgaz olamaz.

6 Yorum

enessf
2 Takipçi
elektrik faturalarına indirim anlaşması yapmadıysanız çok gelecektir fatura. yine de dikkatli kullanın. doğalgaz daha ekonomik
atall
2 Takipçi
kızılötesi ısıtıcılardan daha az elektrik harcıyor, daha çok ısıtıyor. abunlardan kullanıyorum ama aynı marka değil.
fikrisavas
0 Takipçi
OZellikle de ufo tarzi elektrikli isiticilara nazaran bu radaytorlu petekler daha tasarruflu ve mantikli oluyor her zaman.
öğrenci evindeyken kullanırdım bunlardan. sadece bulunduğu odaya etki ediyor. o da sürekli yakınca. elektriğe çok bi etkisi yok.
hacerkayip
0 Takipçi
Bana da bundan bir tane lazim. Duydugum kadariyla cok tasarrufku oluyormus ufolara gore. Bu hafta #bauhaus magazasina bakicam.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bauhaus
Bauhaus
34 Takipçi
Atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman satış sektörünün öncüsü olarak BAUHAUS 1960 yılında Mannheim’deki ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve self servis yoluyla yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı.