ccan
3 Takipçi
Ajda Bardak Hediyeli Lipton Çay

Lipton 40'lı demlik poşet çayını bardak hediyeli olarak ofise aldık tek poşet ile 1 litre suda çay demlenebiliyor. Çayın tadı ve rengi dökme çaydan farksız ayrıca ajda bardak hediyesi de çok şık.


9 Yorum

cicekakkor
0 Takipçi

Lipton poşeti bende evde çok kullanıyorum özellikle demlik poşet çayı çok pratik oluyor bir misafir gelince hemen 10 dakkada hazır oluyor sonuçta lipton yıllardır güvenle kullandığımız bir marka.

Lipton bizim evde de hep tercih edilen markadır bir de liptonun hep hediyeli çayları olması da cazip geliyor mesela annem lipton çay alarak 1 takım çay bardağı oluşturdu kendine o kadar çok seviniyor ki bardaklarına gözü gibi bakıyor desem yeridir.

cicooo
266 Takipçi

çok pratik çeri çöpü yok demi lezzeti kokusu mükemmel çay gibi çay #Lipton

betuldenizz
3 Takipçi

Ya biliyorum bu kampanyayı . Annem de bir kaç paket almıştı. Seviyoruz sanırım böyle sponsorlu hediyeli şeyleri😆

yyusufk
5 Takipçi

Çay konusunda sürekli tercih ettiğim tek marka liptondur. bende markette bardak hediyeli olanı almak için gidiyorum fakat bulamıyorum. hangi marketlerde var?

esmayuce
89 Takipçi

çay demlemenin mükemmel kolay yolu çöpsüz ama çay lezzetinde bir isim #Lipton demlik poşet çaylar ben çok kullanışlı ve lezzetli buluyorum

zehratopak
2 Takipçi

Bugun markete ugruycam ve bu caylardan alicam. Hediye bardagimi da istemeyi unutmayayim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Lipton
Lipton
45 Takipçi

İyiliği Yudumla mottomuz. Dünyanın ve Karadeniz‘in en seçkin çaylarını harmanlayarak Türk damak zevkine göre hazırladığımız Lipton çaylar, sizlere her pakette aynı kaliteyi sunuyor.