cicooo
266 Takipçi
mutfağım için

en kısa zamanda kargolanacağı görünen bir alış veriş yaptım az önce #Hepsiburada sitesiinden mutfağım için uzun zamandır almak istediğim tv hem de çok uygun fiyata #Samsung kalitesi bir kaç güne evimde daha ne olsun


27 Yorum

busenazs
6 Takipçi

Aslında düşününce heryerde tv ler akıllı telefonlar #samsung da bunların başında ama bence biraz da uzak kalmak gerekiyor her oda da tv olur hale geldi ülkemiz insanlar birbirinden kopuk sanal modda yaşıyor

adilkaya
4 Takipçi

#Samsung cep telefonunda oldugu gibi beyaz esya ve elektronik esya gurubunda da yine cok basarili ve cok begendigim bir marka.

Odama aldım bende bir tane ne zaman film veya dizi izlemek istesem hemen açarım televizyonumu, bu tarz bir ekrana göre gayet iyi bir görüntü kalitesine sahip.

Bende aldım ekran olarak mutfak tarzı yerlere ideal ben odaya koydum her akşam dizi izliyorum gayet iyi görüntü kalitesi var ufak bir ekrana göre gayet iyi.

onurak
0 Takipçi

Bende monitör olarak kullanıyorum ve gayet memnunum, bilgisayar ekranı olarak gayet ideal bir monitör tavsiye ediyorum hesaplı ve kaliteli.

yusufde
0 Takipçi

Gerçekten küçük olmasına rağmen görüntü kalitesi çok iyi, hem monitör hem televizyon işlevini görüyor, fiyatı da gayet uygun tavsiye ediyorum.

ceydab
0 Takipçi

Gerçekten çok kullanışlı bir televizyon hem bilgisayar için monitör oluyor hem televizyon, fiyatı bence uygun alınabilir.

Ben uzun bir süre televizyon olarak kullandım bunu gayet memnun kaldım, gerçekten fiyatına göre en iyi ve en sağlam televizyon diyebilirim tavsiye ediyorum.

busraak
0 Takipçi

Bende mutfağımda bunu kullanıyorum gerçekten memnunum bu tarz bir ekrana göre renkleri gayet canlı, görüntü kalitesi gayet iyi mutfak tarzı yerler için en ideali ve en hesaplısı bu ekran.

mertasl
0 Takipçi

Ben bilgisayar monitörü olarak kullanıyorum gayet uygun fiyatlı ve kullanışlı görüntü kalitesi çok iyi değil ama değer tavsiye ediyorum

Ben bu ekranı bilgisayar için kullanıyorum ve gayet memnunum. gerçekten güzel bir monitör renk canlılığı ve görüntü kalitesi bu tarz bir ekrana göre çok başarılı piyasada bulunan en iyi monitörlerden tavsiye ediyorum.

senera
0 Takipçi

Ben bundan zamanında 2 tane almıştım evim için gerçekten çok sağlamlar şuanda 1 tanesini kullanıyorum diğeri bozuldu ama gerçekten gördüğüme en sağlam ve en kaliteli monitörler bunlar.

yasind
0 Takipçi

Telefon çok güzel özelliklere sahip gerçekten çok hızlı ve kaliteli bir telefon ama fiyatı çok pahalı değer mi bilmem ama Türkiye de kolay erişilebilecek bir telefon değil.

zeynepoz
0 Takipçi

Ben mutfağım için bir tane aldım bundan gerçekten uygun fiyata hem net bir görüntü kalitesine sahip hemde gayet uygun bir fiyatı var tavsiye ediyorum.

emrekk
0 Takipçi

Ben bunu genellikle monitör olarak kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. monitör olarak her işi görüyor görüntü kalitesi gayet iyi renk kalitesi de çok başarılı tavsiye ediyorum.

nurc
0 Takipçi

Ben bundan odama ve mutfağıma aldım çok kullanışlılar hem fazla yer kaplamıyorlar hemde her işi görüyorlar, görüntü kalitesi de oldukça iyi tavsiye ediyorum.

murato
0 Takipçi

Samsungun her ürünü gibi buda çok iyi mutlaka bakın hem kullanışlı hemde küçük çok yer kaplamıyor bence bakın fiyatı da gayet uygun.

yusufgo
0 Takipçi

Odasına, mutfağına televizyon arayanlar için gayet ideal bir monitör bu. ben bilgisayarım için kullanıyorum ama her türlü işi görüyor gayet memnunum tavsiye ediyorum.

barisa
0 Takipçi

Samsung markasının bu tv veya monitörü gerçekten çok tuttu her türlü işi görüyor çok sağlam ve kaliteli bir ürün. tavsiye ediyorum ister televizyon olarak kullanın ister monitör.

Bende mutfağım için alım hepsiburada üzerinden çok çabuk yolladılar ürün gerçekten çok iyi ve sağlam her türlü işe yarıyor, mutfağı için televizyon arayanlar mutlaka baksın.

busec
0 Takipçi

Ben zamanında indirim ile 2 tane almıştım biri kardeşimin bilgisayarı için biride mutfağımız için. gerçekten çok kolaylık sağlıyor hem çok alan kaplamıyor hemde kullanımı basit. tavsiye ediyorum.

senac
0 Takipçi

Bende mutfağım ve odam için aldım odamda olanı hem bilgisayar hem televizyon olarak kullanıyorum mutfakta olanı sadece televizyon. gerçekten çok yararlı bir şey hem boyutu küçük hemde hesaplı ve çok işlevli.

omerss
0 Takipçi

Eşim mutfağı için bir televizyon istiyordu ne zamandır bende biraz araştırdıktan sonra bu televizyonu almaya karar verdim. eşim gayet memnun görüntü kalitesi gayet iyi her türlü işlevi görüyor tavsiye ediyorum.

enesgg
0 Takipçi

Emin olun pişman olmazsınız ben odama almıştım bir tane ve gayet memnunum hem görüntü kalitesi iyi hemde hesaplı bir televizyon tavsiye ediyorum.

yasard
0 Takipçi

Ben odama aldım akşamları yatarken bilgisayara bağlayıp film veya dizi izliyorum küçük ortamlar için gayet ideal bir seçim tavsiye ediyorum.

fuatka
0 Takipçi

Ben bu monitörü laptopuma bağlayarak kullanıyorum gerçekten güzel bir görüntü kalitesi var hem televizyon işini görüyor hemde bilgisayar tavsiye ediyorum.

gozdec
0 Takipçi

Bende mutfağım için almıştım bu monitörden gerçekten kaliteli bir monitör uzun ömürlü ve dayanıklı odasına veya mutfağına televizyon arayanlara tavsiyem.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
100 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.