cumcum
116 Takipçi
max

çocukken şu max dondurma evimizn yanında ki kuru yemişçiye gelecek de alacağız diye deli olurduk #Algida dolapları ortaya çıkar ve max a hücum ederdik bir de bedava kampanyaları vardı hatırlayanlar bilir 10 tane işaretli çubuğa 1 max bedava hiç alamadım biliyor musunuz işaretli çubuk çıkmaz aaa hep tanıdıklarınıza veriyorsunuz dimi derdim ne alaka ise ama güzel günlerde yer eden #Algida ismi var benim için


6 Yorum

eceseckin
0 Takipçi

algidanın en sevdiğim dondurması buz parmak bir de twister diğerleri bana çok ağır geliyor. Ama şöyle bir gerçek var ki bizim evde herkes algida dondurma yer diğerleri aynı tadı vermiyor çünkü.

gurkanlaytam
5 Takipçi

Cocuklugumun vazgecilmez dondurmasi #algida max ve bedavayi o kadar cok buluyordum ki artik marketci bizden bikmisti.

fatihyuce
170 Takipçi

bende o yıllara bir gittim bu yazı karşısında #Algida nın bizlerde bıraktığı en güzel anı bu olsa gerek yaşasın 90 lar

volkantlc
1 Takipçi

benim çocukluğumda (20 sene önce) de vardı, hala var aynı kampanya. hala her yaz max yer, bedava çıkmış mı diye bakar heyecanlanırım :)

Max en sevdiğim dondurma bir tane yetmiyor tabi.Algida çeşitlerinden beğenmediğim bir çeşit yok ama favorim max kakaolu.

ozoz
151 Takipçi

ben de o zamanlara bir gittim biriken çubuklar ve eksik kalan bedavalar #Algida ve max gerçekten masum çocukluktan kalan isim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Algida
Algida
66 Takipçi

1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını , Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor.