dehiz
6 Takipçi
Koctas da degisik spotlar ile tanistim ...

Koctasa gidene kadar nasıl bir ürün alacağımı açıkçası bilmiyordum ama insan biraz gidip önünde farklı seçenekler olunca karar vermek çok da zor olmuyor ben de tam aklimdabisey yokken bu şahane spot aydınlatma ürünlerini gördüm Hem odamdaki koltuk takımlarına Hem de tarz olarak bana çok uydu zevkim açısından..#koctas da çok seçenek olduğu için insan onumu bunu mu alsam diye çok arada kalmıyor değil ama gene de ben de tercihimi çok uzun sürmeden verdim ve bu tatlis spot aydınlatma ürünlerinden Tüm salonuma yetecek kadar aldım ..oldukça güzel oldukları için eşim de çok ses çıkarmadı Oda beğendi fiyatı da çok pahalı değildi tanesi 25 tl idi salon için 8 tane aldık ...çok sa güzel olacak zannımca ..


4 Yorum

rizaesker
1 Takipçi

Cok guzelmis gercektende ve bende salon ve yatak odama spot actirmayi dusunuyordum. Bayildim bu modellere. Hemen hanimi da alip #Koctasa gidiyorum simdi bu modeller almaya.

ceyhands
13 Takipçi

Eve lazım birkaç şey vardı ben de uğradım koctasa nasıl olsa herşey vardır diye samimiyetle söylüyorum cidden herşey var asla olmaz dediğiniz şeyler bile var bir eve gerekli hirdavat ya da malzeme ne derseniz hepsi de var böyle olunca da almak kolay karar vermek de zor oluyor ama iyi ki de var böyle yerler daha da Her şehirde olmalı bence #koctas çünkü çok talep olan bir yer

dilancicel
7 Takipçi

Ev ile ilgili benimde guvenebildigim tek yer #Koctas diyebilirim. Bir urun aliyorum deniyorum olmuyor fisi ile geri veriyorum. Hemen iade aliyorlar. Musteri memnuniyeti cok iyi.

betulkum
2 Takipçi

Ben aksine çok çeşit görünce çok kararsızlaşıyorum. Sadece çeşit olması değil, ürünlerden anlayanların da olması önemli. Birçok yapı markette göremediğim bilgiye sahip çalışanları var koçtaş'ın. bence alışverişi kolaylaştıranlar da bu kişiler.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
86 Takipçi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.