dfshss
3 Takipçi
Her marka ayakkabi dunyasinda...

Birçok marka var ayrı mağazalar ayrı fiyatlar öyle olunca da insanın aklı karman çorman oluyor bende bir ayakkabı almadan önce özellikle rahatlığına bakarım bir giyer mağaza da yürürüm her iyi marka rahat olmuyor ayak cesidine göre degisebiliyor .aldığım #lumberjack ayakkabıyı #ayakkabıdunyasi ndan aldım.o kadar güzel bir yeri varki ayağı sarıyor ama çok da sıkmıyor çok rahat en farklı ayakkabılar bence ayakkabı dünyasında var


4 Yorum

dogankurt
5 Takipçi

Bir cok markayi bunyesinde barindirmasi cok iyi. Hem fiyat mukayesesi yapabiliyorsunuz hem de cesit fazlaligi oluyor.

aytenguru
0 Takipçi

Bu kadar cok ayakkabi ancak #ayakkabidunyasi gibi buyuk bir yerde olur zaten. Aradigim markalari cok rahat bir sekilde bulabiliyorum.

ersenyilsan
7 Takipçi

Ayakkabi dunyasinda yazin kislik urun alicaksin ve kisinda yazlik urun.!cok daha avantajli oluyor ve aradigin her modeli de bulabiliyorsun.

fatihyuce
169 Takipçi

bu model ayakkabı geçen yazın bir numarası olunca bulmak zor oldu ama renk çeşidi ile #AyakkabıDünyası ihtiyacımı giderid

İlgili markaya ait diğer içerikler

Ayakkabı Dünyası
Ayakkabı Dünyası
48 Takipçi

1923 yılında Akbacakoğlu Grup tarafından kurulan ve 92 yıllık deneyimiyle Türk ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olan Ayakkabı Dünyası; tüketicinin aradığı tüm dünya markaları uygun fiyatla bulabileceği, tüm ailesi için her tarz ayakkabı ihtiyacını karşılayabileceği ayakkabı mağazalar zinciridir.