dildenoruc
6 Takipçi
Koton ürünleri hakkında Yorumlarınız Neler ?

Koton erkek reyonlarında çoğu zaman ne alaçağımı şaşırıyorun çünkü yeni sezon ürünlerinde inanılmaz indirimler oluyor ve bedenimeuygun kıyafetleri kolaylıkla buluyorum bizde gardolabınızı yenilemek isterseniz bi bakın derim.


  • Koton Koton için
  • 2017-10-10T09:14:08

4 Yorum

melikefer
3 Takipçi

#Adana da #optimum var orda #koton mağazasında o kadar güzel şeyler var ki her gittiğimde mutlaka birşeyler alıyorum Hem uygun hem de Outlet olduğu için her mağazada olan şeyler de değil

yeni koleksiyonu ile öne çıkan bir marka oldu. uygun ve her tarza hitap eden bu markadan baya kıyafetlerim d oldu.yeni çıkardığı makyaj ürünlerini pek beğenmesem de fırçaları güzel uygun olması da almamıza büyük sebep. Hala uğramadıysanız bir bakın derim.

aysecetiner
4 Takipçi

Bi kere #koton magazalarinda aradigim herseyi bulabiliyorum ve cok da uygun fiyatlara. Zaten urun kalitesini tartismaya bile gerek yok.

dileksuz
4 Takipçi

Ben #koton dan özellikle kot pantolon alıyorum çok güzel kesimleri Geçen hafta Hem bir gri Hemde buz mavisi aldim oldboy kotlardanda almıştım kesimi harika çok beğendim istediğim gibi oldu tam bana

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koton
Koton
91 Takipçi

Koton, yaklaşık 8.500'den fazla çalışanı ve 275'i Türkiye'de 159'u yurt dışında olmak üzere toplam 434 mağaza ile 28 ülkede bulunan ve merkezi İstanbul olan mağazalar zinciridir.