edabayrak
5 Takipçi

Bugün yine aylık alışveriş yaptık eşimle. Yüzey temizleyici için daha önce başka bir marka kullaniyordum ama bu ay #cif almaya karar verdim.bu markanın farklı bir çok ürününü kullanıyorum ama hiç yüzey temizleyicisini kullanmamistim bakalım nasıl.

  • Cif Cif için
  • 2016-12-01T14:59:23

5 Yorum

gulaykara
1 Takipçi

Yüzey temizlemede #cif şahane. Siz ilk kez kullanacaksınız Belli ki ama inanin memnun kalacaksınız. Kokusu çok güzel ayrıca oldukça da kalıcı oluyor.

nalanturan
1 Takipçi

Mutfakda ki en buyuk yardimcim #Cif urunleri diyebilirim. Ozellikle de yeni cif krem ile bir tane bile cikmayan leke yok. Her alisveride de mutlaka cif alirim ve yeni bir cif urunu de cikarsa alir mutfak da lekeler uzerinde denerim.

#cif en eski temizlik markalarından.zaten aklımıza kazınmış deterjan demeyiz cif deriz.baska bir markanın temizlik ürünü bile olsa cif diyorum. çoğunuzda öyle diyordur. dokunduğu yeri tertemiz yapıyor. ocagımdaki zorlu lekeleri bile çıkartıyor pırıl pırıl yapıyor.

mervealkan
4 Takipçi

yüzey temizleyicisi çok iyi tavsiye ederim. tertemiz yapıyor. bal dök yala misali.#cif in her ürünü iyidir.eskiden beri kulladığım bir marka.

sibelg
1 Takipçi

yüzey temizleyiciler evin temizliği kadar kokusuna da direk etki ediyor. bazıları 3 kapakla evin kokusunu değştirmezken cifle yarım kapak yetiyor. bu soğuk mevsimde benim favorim çam kokusu. miss gibi doğa kokuyor ev.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Cif
Cif
70 Takipçi

Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.