efsane
81 Takipçi
Güvenilir tatil
Tatile çıkacaksınız ve tur şirketi lazım hiç kafa yormadan #Etstur a o kadar geniş ağa sahip ki 3 defa onunla tatilimizi planladık pişman olmadık ve uygun fiyatlarıyla her cebe dost


7 Yorum

ergunteber
3 Takipçi
Hayatta yapmayi en cok istedigim birsey de buyuk gemi turuna katilmak ve sanirsam eylul gibi dr dusunuyorum ve kesinlikle bu iste en iyi olan ets tur ile yapicam.
solmazturk
1 Takipçi
Gecen sene ailecek ets tur ile dogu avrupa turuna cikmistik. Etstut kalitesi ve guvencesi ile en ufak bir sorun bile yasamadik yolculuk boyunca.
yadig
2 Takipçi
#ets ile ilk kez tatile gittim geçen kış Balkanlar turu yaptık o kadar eğlendik ki asla unutamayacagim bir tatil oldu tür rehberimiz kaldığımız yerler hepsi çok başarılıydı çok güzel zaman geçirdik bir dahaki tatil planlarımı da hep ets den bakıyorum çünkü çok memnun kaldım.
nesimdfh
2 Takipçi
#etstur ile Karadeniz -Batum turuna katıldım geçen yaz çok güzel anılar birikti süre kısıtlı değildi rahat rahat gezdik tür rehberimiz bize çok yardımcı oldu kaldığımız yerlerde gayet ferahti bu tarz ayrıntılar çok önemli çünkü
tatilde yapılacak ekstra harcamaları da eklemek gerek. sadece tur uygun fiyatta ama bi çok insan bu yüzden parasını tüketiyor tatil yapmak için bilmeden.
iremeren
0 Takipçi
3-2 kere sütten ağzım yandı. tur tatilinden bile vazgeçmişken bi de ets'yi denedim. bugüne kadar hiç sorun yaşamadım
ertugrulyuce
110 Takipçi
eğer tur programı yapıyor ve bunu bir şirket ile yapcaksanız #EtsTur derim mükemmel bir isim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
31 Takipçi
Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.