efsane
131 Takipçi
Güvenilir tatil

Tatile çıkacaksınız ve tur şirketi lazım hiç kafa yormadan #Etstur a o kadar geniş ağa sahip ki 3 defa onunla tatilimizi planladık pişman olmadık ve uygun fiyatlarıyla her cebe dost


10 Yorum

ergunteber
3 Takipçi

Hayatta yapmayi en cok istedigim birsey de buyuk gemi turuna katilmak ve sanirsam eylul gibi dr dusunuyorum ve kesinlikle bu iste en iyi olan ets tur ile yapicam.

solmazturk
1 Takipçi

Gecen sene ailecek ets tur ile dogu avrupa turuna cikmistik. Etstut kalitesi ve guvencesi ile en ufak bir sorun bile yasamadik yolculuk boyunca.

yadig
2 Takipçi

#ets ile ilk kez tatile gittim geçen kış Balkanlar turu yaptık o kadar eğlendik ki asla unutamayacagim bir tatil oldu tür rehberimiz kaldığımız yerler hepsi çok başarılıydı çok güzel zaman geçirdik bir dahaki tatil planlarımı da hep ets den bakıyorum çünkü çok memnun kaldım.

nesimdfh
2 Takipçi

#etstur ile Karadeniz -Batum turuna katıldım geçen yaz çok güzel anılar birikti süre kısıtlı değildi rahat rahat gezdik tür rehberimiz bize çok yardımcı oldu kaldığımız yerlerde gayet ferahti bu tarz ayrıntılar çok önemli çünkü

tatilde yapılacak ekstra harcamaları da eklemek gerek. sadece tur uygun fiyatta ama bi çok insan bu yüzden parasını tüketiyor tatil yapmak için bilmeden.

iremeren
0 Takipçi

3-2 kere sütten ağzım yandı. tur tatilinden bile vazgeçmişken bi de ets'yi denedim. bugüne kadar hiç sorun yaşamadım

ertugrulyuce
190 Takipçi

eğer tur programı yapıyor ve bunu bir şirket ile yapcaksanız #EtsTur derim mükemmel bir isim

ozoz
154 Takipçi

kesinlikle en güvenilir tatil şirketi her keseye uygun iptal seçenekleri ile mükemmel bir tur şirketidir #EtsTur

eceseckin
0 Takipçi

2016 yılının Eylül ayında rehberimizi Eray Bey'le gittiğimiz Benelüx-Paris turunu hiç unutmayacağım o kadar keyif aldığım bir tatil oldu ki hem turumuzda ki katılımcılar hem rehberimiz çok mu çok keyifliydi hiçbir sıkıntı yaşamadık. kesinlikle zorunlu turlara falan katılmak zorunda bırakılmadık bize bu kadar keyifli bir tatil yaşattığı için başta rehberiğimiz ERAY BİLEN'e daha sonra Ets tura çok çok teşekkür ediyorum.

mertyuksel
0 Takipçi

ets turun genel anlamda rehberleri çok kaliteli ve bilgi birikim donanım olarak sağlam, bu zamana kadar ets ile 5 kez falan yurtdışına çıktım ve hepsinden de memnun ayrıldım. Fiyat konusunda diğer turlardan bir tık daha fazlalar ama kalitesi bunu görmezden gelmenizi sağlıyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
35 Takipçi

Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.