efsane
131 Takipçi
Efsane beyaz eşya

Annemden bana kalan isimler markalar var işte #Arcelik bunlardan sadece biri annemi kandırmaya çalışsam da #Arcelik en asla vazgeçmedi evlendim ben de onun yolundan gidiyorum mesela buharlı yer temizleme makinesi on numara


7 Yorum

zeynepakar
1 Takipçi

Benimde hemen hemen buyun beyaz esya gurubum arceliktir ve bende cok memnunum. Beyaz esya da en onemlisi saglamliktir o da arcelik de fazlasi ile mevcut.

ceylaniztu
1 Takipçi

Arcelik elektrik supurgesi cekim gucu uzerine tanimiyorum. Birde yeni arcelik haki yikama makinesi aldim onu da bu hafta kismetse deniycem.

bedfk
1 Takipçi

Bizim evde de şimdiye kadar hep #arçelik ürünleri alındı özellikle küçük ev aletlerinde başarılı bu bir gerçek ama sonra büyük ev aletlerinde de oldukça başarılı oldu bence arçelik dünyaya adını duyuran bir Türk markası

yadig
2 Takipçi

#arçelik kahve makinesi var bizde Türk kahvelerini hep onda yapıyoruz yillardir hiç fire vermesi ve hep aynı güzel telveli klasik Türk kahvesi oluyor her gören ya artık bulamıyoruz aynısından diyor bazen online oluyor bazen bulunamiyor.

nesimdfh
2 Takipçi

#arçelik marka kazanli ütümuz var geçen sene almıştık.normalde ben ütü yapmayı hiç sevmeyen biri olarak bana bile ütüyü sevdirdi diyebilirim çok güzel şeyler çıkıyor ortaya hayatımızı kolaylaştıracak bunların başında da arçelik geliyor

ersind
3 Takipçi

#arçelik den anneme küçük el supurgelerinden almıştık o kadar çok işini görüyor ki annem masa da yemek yedikten sonra hemen makineye tutuyorum ben anneme de yardım etmiş oluyorum..

ovilaktas
9 Takipçi

Ben arcelik klima kullaniorum ve Aplus enerji tasarruflu. Cok iyi sogutuyor ve az yakiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Arçelik
Arçelik
74 Takipçi

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulmuştur.