efsane
81 Takipçi
Optik de güven veren marka
Ne alırsanız alın 2 yıl #Atasunoptik güvencesi garanti altında değişim tamir bakim ne derseniz 1 defa değişime gittim güneş gözlüğümü sonra beğenmedim tekrar değiştirdiler


10 Yorum

denizpolat
24 Takipçi
atasun gözlük konusunda en sevdiğimdir. Kendine güvenen her zaman ürünün arkasında duran bir marka. Ufacık sıkıntı da bile hemen müdahale ediyorlar. Garanti ve değişim fiş fatura olduğu sürece hiç sorun değil.
ergunteber
3 Takipçi
En son gecen sene Atasun optikten gozluk almistim ve cercevede renk atmalari olunca garantiye gonderdim ve yerine yenisi geldi hemen.
bedfk
1 Takipçi
Benim geçen sene gozlugumde sıkıntı oldu ve garantiye verirken de fatura olmadığı için almazlar dedim ama isim soy isim girip sağolsunlar faturamı çıkardılar ve garantiye aldılar daha gelmedi ama #atasunoptik o yüzden iyi
yadig
2 Takipçi
Ben atasun dan hiç gözlük almadık ama gözlüğünün kenarında bir kayma vardı ve online aldığım.için nerde yaptırırım diye düşünürken #atasunoptik e uğradım sağolsunlar çok ilgilendiler.o yüzden ilk gözlüğümü artık atasun dan alacağım.
arifh
1 Takipçi
Bu hafta #atasun dan okuma gözlüğü için çerçeve aldım açıkçası iyi gözlükler beni hep çeker zaten ben içlerinde en iyi olanı seçtim ama onun bile fiyatı çok pahalı değildi iyiki var atasun yoksa cepler yanmıştı..
nesimdfh
2 Takipçi
Bazı markalar vardır sadece size özel fiyatlar verir ve başka hicbiryerde bulamazsınız #atasun da böyle bir marka hiç kuşkusuz başka yerde aynı gözlüğü Aynı fiyata bulmanız imkansız gibi birşey
ersind
3 Takipçi
Daha geçen uğradım arkadaşımla beraber #atasunoptik e tatile gitmeden gözlüğümü yaptırmak istedim.Hemen ilgilendiler işimi 5 dk da yaptılar sağolsunlar zaten gözlüğümü de atasun dan almıştım normal fiyatının yarisiydi...
ovilaktas
9 Takipçi
Suan tam gozluk alma vakti arkadaslar. Gecen sene de bu zamanlar yine atasundan almistim gozlugumu.
Atasun optik te gözlükler indirime girmiştir.ben de bir tane almayı düşünüyorum
hilalozlem
4 Takipçi
Atasunun en hosuma giden yonu sattigi urunun arkasinda durmasi. İki hafta once gozlugumu garantiye gonderdim ve dun gozlugum degisip geri geldi bana.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atasun Optik
Atasun Optik
50 Takipçi
Dünyada 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ve 25.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren, bulunduğu pazarların optik perakendesinde lider konumunda olan Hollanda’lı GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedirler.