esma-g
3 Takipçi

pizzaya beni dominos alıştırsa da sevdiren #pizzahut oldu. dominosun kötü olması değil, pizza hut'ın gerçekten çok iyi olması sayesinde bu. restorandan alınca çok daha ucuz oluyor. eve gelince de halen sıcak. butik pizzacılar dışında tartışmasız en iyisi. 3 küçük kampanyası sanırım bu ara 25 tl civarı. doyurucu ve lezzetli. özellikle onu tavsiye ederim.

3 Yorum

ass
0 Takipçi

Eskiden çok severdim pizza hut markasini ama artık çok yiyemiyorum çünkü pizzanin sanki kalitesi tamamen değişti eskisi gibi değil dominosu daha çok tercih ederim ben açıkçası

fevzikorza
0 Takipçi

Tika basa doymak istiyorsaniz gideceginiz tek yer #pizzahot olmali. Ve ozellikle de o sinirsiz doyumsuz menuden almalisiniz.

eğer pizza çok sıcaksa aralarında fark göremiyorum. soğuyunca hangisi kaliteli belli oluyo. seninle aynı fikirdeyim tamamen. pizza hut yer dominosu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pizza Hut
Pizza Hut
28 Takipçi

Pizza Hut Merkezi Teksas'ta bulunan, Amerikan stili pizza üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir restoranlar zinciridir. Dan ve Frank Carney tarafından 1958'de Kansas'ta kurulmuştur.100 ülkede toplam 34.000 restoranıyla Pizza Hut dünyanın en büyük pizza zincirini oluşturmaktadır.