fatihyuce
208 Takipçi
çok çeşit

eşim boş vakit buldukça evde bana iş çıkartır ve malzeme almak için de liste çıkar geçenler de balkona raf yapmamı istedi uzun bir raf tamam dedim en kolay en ekonomik nerden alırım derken kendimi #Bauhaus de buldum ve 4 tane L 1 tane 2,5 cm kalınılığında raf aldım 50 tl ödedim çıktım daha ne olsun


6 Yorum

metearar
3 Takipçi

Eve gereken butun dekorasyon ve yapi malzemelerini her zaman #Bauhaus magazasindan aliyorum bende. Kaliteli urun uygun fiyat.

tutuj
2 Takipçi

Bu tarz mağazalarda ben kendimi kaybediyorum ya nerdeyse ne alsam ne yapsam balkonumu değişmem lambayı mi degissem priz mi alsam ne biliyim herşey yani #bauhaus da böyle bir yer yani benim için vakit geçirmek düşünmek için avantajlı oldukça

pinartum
0 Takipçi

evde becerikli birileri varsa bauhaus'ta satılan malzemelerle bi evi baştan sonra yapabilir

canarikli
4 Takipçi

#Bauhaus magazasina ugradim gecen gun ve sezkn sonu diye tabir ettigimiz ozellikle bahce tarzi urunlerde cok iyi indirimler vardi.

ertugrulyuce
215 Takipçi

çeşit bolluğunun yanında kalitesi de mükemmel anında çözümler ilgilenen çalışanları ile #Bauhaus bir numara

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bauhaus
Bauhaus
37 Takipçi

Atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman satış sektörünün öncüsü olarak BAUHAUS 1960 yılında Mannheim’deki ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve self servis yoluyla yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı.