firattursun
3 Takipçi

Vallahi iyiki de gidip #Bimeks magazasindan #General Mobile 5plus almisim. Fiyati yaklasik bin lira civarlarin da ama ozellikleri su 3 binlik telefonlardan bile iyi bana gore ve bir cok uzmana gore de oyle. Almadan once cok arastirdim ve telefondan memnuniyet orani cok yuksekdi. Ve bende Bimeks mden aldim. Bimeks de cok guzel bipara kampanyalari oluyor surekli puan biriktiyorum.

3 Yorum

kostas
1 Takipçi

Kullandığım ilk akıllı telefon #generalmobile dı. Discovery serisi yeni çıkmıştı o kadar memnundum ki hem kamera hem batarya hem hiz her açıdan çok iyiydi çok sevdim.ama sonra telefon değişince başka markaya geldim ama hala düşünüyorum o telefonu 😊

fatms
0 Takipçi

çevremde general mobile 5 plus alan 2 arkadaş var. ilk iki aydan sonra bazı sorunlar yaşadılar. umarım kapsamlı garanti almışsındır bimeksten.

ozcansenses
6 Takipçi

Benimde begendigim telefon markalarindan biridir General Mobile ve ilk cikardigi discover modelini uzun sure kullandim sorun yasamadan cok saglam bir telefondu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bimeks
Bimeks
51 Takipçi

Türkiye'de pek çok ilkin öncüsü olmuş şirket 2015-Büyüme Planları dahilinde Halka Arz edilen ilk teknoloji perakendecisi şirkettir.Kendine özgü geliştirdiği franchise sistemi ile de Anadolu'nun her noktasına Bimeks kalite ve güvencesini yaşatmak amacıyla çalışmaktadır.