gulsonmez
4 Takipçi
Nike

Spor ayakkabi denilince aklıma iki marka geliyo zaten biri adidas diğeri #Nike ve mutlaka renk olarakta beyaz tercih ederim. Oyle renkli farkli ayakkabilar ve ayakkabi markalari giyemiyorum. Ne yapayim bir kere beyaz renge ve nike markasina alistim. Gecen gun de yeni bir spor ayakkabi daha aldim ve fiyatı gayet uygundu.


  • Nike Nike için
  • 2017-06-15T12:26:19

4 Yorum

fdhs
3 Takipçi

Beyaz renk riskli bir renk ama çok sevdiğimi söyleyebilirim bende özellikle nike air Max beyaz en çok almayı düşündüğüm ayakkabı bu aralar çünkü her şey ile uyumlu aka işte biraz pahalı bekliyorum bir indirim yakalarsam alacam işallah...

serenaykir
0 Takipçi

Bende yillardir #Nike spor ayakkabi aliskanligimi degistirmedm ve her zamanda Nike magazasindan ayakkabilarimi dener alirim. Oyle internet uzerinden de gormeden denemeden urun almam.

aygud
0 Takipçi

Bence beyaz hiç risk değil eğer düzgün kullanmayı bilirsen beyaz renk arti olarak bize avantaj saglayabiliyor çünkü herşey de beyaz renk farklı olarak kullanılabilir durumda ben de de nike ayakkabısı var beyaz olanlarından çok kullanışlı olarak kullanıyorum hem temiz hem de uzun yıllardır kullanıyorum

Benim gibi spor giyinen bir insan için vazgeçilmez bir marka gerek ayakkabısıyla gerek eşofmanlarıyla benim bir numaralı markam Nike. Hayatımın her alanında Nike bulunmakta spor ayakkabılarım benim vazgeçilmezim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nike
Nike
90 Takipçi

Nike, Amerika Birleşik Devletleri merkezli, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır. Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığıyla ilk kurulduğu zamanda adı Blue Ribbon Sports idi. Daha sonra firmada çalışan ve kendisi de bir koşucu olan Jeff Johnson tarafından, bir gece rüyasında Yunan mitolojisinin Zafer Tanrıçası Nike’ı görmesiyle firma adı değişir ve Nike olur.