gulsumyener
8 Takipçi
Çocuk ürünleri konusunda çok marka var ve hepsi gerçekten kaliteli çünkü söz konusu çocuk olunca bütün firmalar dikkat ediyolar.. chiccoyu da bütün herkes biliyo herkes duymuştur.Kardeşimin sıklıkla tercih ettiği ürünleri gönül rahatlığıyla kullandıkları bir marka fiyatları biraz uçuk ama çocuk söz konusu olunca daha hassas bir teraziyle baktığımız için parasından ziyade kalitesine ve sağlıklı olması daha ağır basıyo.


4 Yorum

mehtapkara
5 Takipçi
Yaklasik dort yil once almistim bende bebek arabasini ve hala ilk gun ki gibi saglam yeni duruyor o derece saglam urunleri.
zerrinturn
0 Takipçi
Sadece bebek arabasinda degil bir cok bebek urun ve gereclerinde benimde en guvendigim marka kesinlikle chiccodur.
emina
3 Takipçi
biz de chicco'nun bebek arabasını aldık. fiyatı pahalı ama çok işlevli ve sağlam. ayrıca bebeği sıcak tuttuğunu da düşünüyorum.
aliz
0 Takipçi
firmaların hepsi değil, büyük bir kısmı dikkat ediyor. edirne'de kaldırıma takılan ucuz bir bebek arabası yeğenimin başına dikiş atılmasına neden olmuştu. dikkat etmekte ve chicco gibi iyi markaları kullanmakta yarar var.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Chicco
Chicco
36 Takipçi
Chicco, 120-den fazla ülkede faaliyet gösteren 1000-den fazla mağazası ile hizmet verir. Marka gebelik ve emzirme aşamaları için ürünler, bebek mamaları, emzik,biberon, salıncaklar, beşik,yatak ve yastıklar, oyuncaklar, hijyen ve korunma, dışarı & hakkında ve seyahat, dinlenme ve uyku, oyun nesneleri, giysi, patik ve ayakkabı üretir.