guneralik
4 Takipçi
Gunes gozlugunde kalite

Bu havalar da ve bu guneste kaliteli ve polarize bir gozluk olmadan disari cikmak hic mi hic mantikli degil. Bu yuzden dun kendime Opmar gozluk magazasindan cok guzel bir #Osse marka gunes gozlugu aldim. Umarim sizlerde begenirsiniz.


  • Osse Osse için
  • 2017-07-15T15:06:31

6 Yorum

asudhr
6 Takipçi

Benim eşim kullanıyor #osse çok seviyor hatta araç aşka kullanamıyor gözlük yoksa güneş çok kanı okuyor bide polarize Yeni sistem çok işine yarıyor bizde #atasun dan almıştık ama kenarları hafif soyuldu Sanki

tariktor
1 Takipçi

Aslinda uzerinde biraz daha para koyarsaniz cok daha kaliteli olan rayban alabilirsiniz. Osse kotu demiyorum ama aralarinda cok fiyat farki yok.

sunahde
2 Takipçi

Eğer araç kullanıyorsanız illa da polarize olmak zorunda değil bence ben de #osse ve #rayban İki farklı model gözlük var ikisi de polarize değil ama çok memnunum

cenguzender
2 Takipçi

Gecen yil #Osse polarize gunes gozlugu aldim ve cok memnun kaldim. Fiyati ve kalitesi bana gore cok ideal bir marka.

güneş gözlükleri zaafım cidden çok seviyorum her türlü her rengi olsun istiyorum. Rayban senelerdir var ve güvenilir pahalı fakat değer bence cidden gerçek ve sahte arasında fark var ve bu raybanda en iyisi ailecek vazgeçemediğimiz şahane marka.

#Osse gözlükte bildiğim tanığdım ve tecrübe ederek yorum yaptığım gönğl rahatlığıyla yazdığım en iyi marka fiyatına aldanmayın pişman olmayacaksınız arkadaşlar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Osse
Osse
35 Takipçi

Fransız orijinli olarak, 1987 yılında Merve Optik bünyesine katılarak büyüme yolunda hızla yol alan OSSE, günümüzde bir çok ülkede tanınan, güven duyulan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.