hacerkayip
0 Takipçi
Yeni Note 8 deneyimi

İste #Samsung markasindan bekledigim telefon tam da budur. Yeni samsung note 8 aldim ve bir haftadir kullaniyorum ama inanin hayran kaldim. Adamlar cok iyi telefon yapmislar. Sarji iyi gidiyor, kamera muthis, acayip hizli seri. Dort dortluk bir akilli telefon olmus.


6 Yorum

umutss
0 Takipçi

Bende s8 kullanıyorum ve çok memnunum gayet başarılı bir ürün, telefon çok hızlı ve kamerası çok iyi bence son çıkan note 8 den daha iyi.

cicooo
266 Takipçi

ilklerim arasında akıllı telefonda #Samsung menüsü kullanımı her şeyi ile aşina olduğum isim

tugbag
0 Takipçi

Telefon gerçekten büyük ekran severler için ideal kamerası ve kullanışı oldukça güzel fakat telefon için aksesuarlar biraz pahalı yinede güzel telefon tavsiye ediyorum.

tanerk
0 Takipçi

Telefonu bir süreliğine denedim ve çok memnun kaldım telefon gerçekten güzel özelliklere sahip fiyatına göre piyasada bulunabilecek en iyi telefon.

gorkemt
0 Takipçi

Note 8 gerçekten çok şık bir telefon çok iyi tasarlanmış ve çok başarılı özelliklere sahip piyasada fiyatına göre en büyük ve en kaliteli telefon bence note 8.

bberkay
0 Takipçi

Uzun zamandır aradığım özellikleri olan ve fiyatı da bana uygun olan harika bir telefon. almanızı tavsiye ederim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
100 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.