kadirk
3 Takipçi
Hesap ve konfor uzmanı
Dacia markasının arabasını bir süre önce kiralamıştım uzun bir yol yaptım çok az yaktı ve çok rahat ettirdi arabanın bunun yanında bir kaç özelliği var yolda gayet eğlenceli vakit geçirebildik arabadaki radyosunda bulunan bluetooth özelliği eğlence sağladı yolda sıfırı sıkıntı yaşadık ve şuan aynı arabayı almaya hazırlanıyorum.
  • Dacia Dacia için
  • 2017-12-05T15:56:18

8 Yorum

Gorkemm
69 Takipçi
#Dacia#marka hiç arabam olmadı. Ama alınır bir araba markası mı bilmiyorum. Çevremde de bu marka araç kullanan yok. O yüzden almadan önce çok iyi araştırmak lazım. Hele 2. el alacaksanız mutlaka yanınıza usta ile gidin araca bakmaya. Aldıktan 2 gün sonra sıkıntı yaşamamanız için buna mecbursunuz tabi eğer iddialı değilseniz.
furkkan
7 Takipçi
10 sene önceki arabalarla hemen hemen aynı donanıma sahip. yeni teknoloji adına hiçbir şey yok araçta.
cuneight
5 Takipçi
heybetli görüntüsüne rağmen iç hacmi biraz küçük bu aracın. konfor konusunda eksik kalıyor.
yunusozbey
2 Takipçi
#Dacia sandero fiyat olarak ekonomik olmasinin yaninda cok da saglam bir araba ve sorun da cikaran bir model degil.
senatk
1 Takipçi
Dacia çok ekonomik ve konforlu bir araç bence, arabada yanı sıra çok fazla teknolojik özellik yok sadece dediğiniz gibi bluetooth özelliği mevcut arabada buda iş görür yinede
yenerbeykoz
1 Takipçi
Ben hesapli araba kismina katiliyorum ama kesinlikle konfor kismina katilmiyorum cunku yok denecek kadar az #dacia modellerin de.
okank
0 Takipçi
Malum arabalara üst üste zam geliyor belli markalarda bazen indirim oluyor fakat hiçbiri dacia gibi sabit fiyatta kalamıyor ben bundan yararlanıp aldım bir tane dacia çok uygun idi fiyatı az yakıyor ve konforlu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dacia
Dacia
29 Takipçi
Dacia, 1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş, adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisi. Ayrıca Renault'nun Romanya'daki markasıdır.