kadirk
6 Takipçi
Hesap ve konfor uzmanı
Dacia markasının arabasını bir süre önce kiralamıştım uzun bir yol yaptım çok az yaktı ve çok rahat ettirdi arabanın bunun yanında bir kaç özelliği var yolda gayet eğlenceli vakit geçirebildik arabadaki radyosunda bulunan bluetooth özelliği eğlence sağladı yolda sıfırı sıkıntı yaşadık ve şuan aynı arabayı almaya hazırlanıyorum.
  • Dacia Dacia için
  • 2017-12-05T15:56:18

21 Yorum

Gorkemm
69 Takipçi
#Dacia#marka hiç arabam olmadı. Ama alınır bir araba markası mı bilmiyorum. Çevremde de bu marka araç kullanan yok. O yüzden almadan önce çok iyi araştırmak lazım. Hele 2. el alacaksanız mutlaka yanınıza usta ile gidin araca bakmaya. Aldıktan 2 gün sonra sıkıntı yaşamamanız için buna mecbursunuz tabi eğer iddialı değilseniz.
furkkan
7 Takipçi
10 sene önceki arabalarla hemen hemen aynı donanıma sahip. yeni teknoloji adına hiçbir şey yok araçta.
cuneight
5 Takipçi
heybetli görüntüsüne rağmen iç hacmi biraz küçük bu aracın. konfor konusunda eksik kalıyor.
yunusozbey
2 Takipçi
#Dacia sandero fiyat olarak ekonomik olmasinin yaninda cok da saglam bir araba ve sorun da cikaran bir model degil.
senatk
1 Takipçi
Dacia çok ekonomik ve konforlu bir araç bence, arabada yanı sıra çok fazla teknolojik özellik yok sadece dediğiniz gibi bluetooth özelliği mevcut arabada buda iş görür yinede
yenerbeykoz
2 Takipçi
Ben hesapli araba kismina katiliyorum ama kesinlikle konfor kismina katilmiyorum cunku yok denecek kadar az #dacia modellerin de.
okank
0 Takipçi
Malum arabalara üst üste zam geliyor belli markalarda bazen indirim oluyor fakat hiçbiri dacia gibi sabit fiyatta kalamıyor ben bundan yararlanıp aldım bir tane dacia çok uygun idi fiyatı az yakıyor ve konforlu.
ekinyazar
4 Takipçi
Kim ne derse desin #Dacia hala cok ekonomik ve alimi kolay bir arac. Ve yakit konusunda da cok cimri bir araba.
kiraladığı arabanın aynısından alan çok arkadaşım var. artık araba markaları için bi pazarlama modeli oldu ve tuttuğunu görüyorum.
hakano
0 Takipçi
Bence gayet başarılı bir araba dacia ben severek kullanıyorum, araba gayet konforlu ve cep dostu şuana kadar kullandığım eniyi arabaların arasında.
tolgahann
0 Takipçi
Kesinlikle #dacia modellerinin cok hesapli olduguna katilirim ama konforlu kismina pek katilamiyorum cunku yok.
Ben arabamdan gayet memnunum yakıt konusunda gayet iyi konfor ve kullanışta da öyle her yönden başarılı bence alınır tavsiyem.
Araba çok şık ve hesaplı ben severek kullanıyorum yakıt konusunda gayet tasarruflu bir araba bence alınması gereken bir araba.
azizk
0 Takipçi
Bence gayet başarılı bir marka alınabilir hem az yakıyor hem diğer arabalar kadar pahalı bir araba değil ben tavsiye ediyorum.
engink
0 Takipçi
Duster diğer arabalarından daha çekici geliyor bana hem daha şık bir tasarımı var hemde daha konforlu bir araba.
salihg
0 Takipçi
Bence Türkiye'nin en başarılı araba marklarından biri daica, araba hem konforlu hem az yakıyor bence araba almadan önce bakılması gereken markalardan.
canki
0 Takipçi
Ben arabayı seviyorum çok kaliteli hem konforlu hemde az yakıyor bu fiyata bulabileceğiniz en iyi jeep tarzı arabalardan biri.
umityi
0 Takipçi
Bence dacianın en iyi arabası duster diğerlerinden daha hoş ve konforlu ve daha güçlü bir araba ben çok sevdim herkese tavsiye ediyorum.
ardak
0 Takipçi
Piayasada bulunan suv tarzı en hesaplı ve az yakan tek araba bence dacia duster ben kullanıyorum gayet memnunum bence alınabilir tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dacia
Dacia
34 Takipçi
Dacia, 1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş, adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisi. Ayrıca Renault'nun Romanya'daki markasıdır.