kamanli41
2 Takipçi

Balkonum da kiler olarak da kullanabilecegim bir dolap ariyordum ve en sonunda onu dun #Bauhaus magazasinda buldum. Tam benim bakkonuma gore sanki olcmusler bicmisler de hazir yapmislar gibi oldu. Simdi cok ama cok isime yariycak. Resmen ekstra bir dolap daha oldu. İste bu yuzden bauhaus magazalarini seviyorum cunku aradiginiz her urunu bulabiliyorsunuz.

2 Yorum

aslikerem
3 Takipçi

Ben #Bauhaus da genelde bahçe ürünleri satılıyor diye biliyordum hiç bilmiyordum böyle dolap vs satıldığını. Şaşırdım açıkçası ankara da Bauhaus var ama çok uzak ya benim olduğum yere hiç gidemedim daha.

cansuseven
0 Takipçi

Cok guzelmis ve benimde balkonuma boyle birsey lazimdi. Gordugum iyi oldu ve hemen bugun gidip #Bauhaus magazasina bakicam bu dolaptan bende.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bauhaus
Bauhaus
37 Takipçi

Atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman satış sektörünün öncüsü olarak BAUHAUS 1960 yılında Mannheim’deki ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve self servis yoluyla yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı.