kayipruh
6 Takipçi

Klasik cifler bir yana artık cif ürünleri de kendini yeniliyor. Normalde banyo ve mutfaklarda kullanmaya alışkın olduğumuz cif ürünleri artık her yüzeyde temizlik deneyimini yaşamanızı sağlıyor. Açıkçası benim gibi sakarlar için harika zira halı olsun koltuk olsun kolayca kirletebiliyorum ya da misafirler geldiğinde sıkıntı oluyor. Cifin bu amaçlı yeni çıkan ürünleri hem kolayca temizliyor hem de mis gibi kokuyorlar.

  • Cif Cif için
  • 2016-05-24T11:12:57

4 Yorum

fatma33
19 Takipçi

#Cif markasının ürünleri gerçekten de çok fonksiyonlu olarak her zaman kullanılabiliyor.Bununla beraber #Cif markasını ben daha çok beyaz eşyaların üzerindeki renkli çizikler için bununla beraber aynı şekilde cam temizliği için kullanılabilen #Cif pimapen kısımların temizlenmesinde ve lekelerin giderilmesinde büyük işe yarıyor.Tencere ,duvar ,beyaz kapı gibi her şeyin temizliğinde #Cif markasını kullanabiliyorum

cigdem82
104 Takipçi

ben de bu fikre katılıyorum cif de artık kendini aştı bulaşıklarda da gönül rahatlığı ile kullanılmakta ama bir de şu var ki gerçekten lazım özellikle çaydanlık ve tencereler de mükemmel parlaklık #cif ben hafta da bir defa çaydanlıkları ciflerim #mukemmelparlaklık yeni gibi oluyor

melody
5 Takipçi

#cif dediğiniz gibi bir sürü yeni ürün çıkardı. Sizin kullandığınız tüm yüzeyler için kullanılabilen seriyi ise ben yeni gördüm. Biraz daha çevreye duyarlı olmak adına yine #cif markasının içeriği %90 doğal kaynaktan yapılmış olan versiyonunu sürekli kullanıyorum. Normal yüzeyler için sizin önerdiğiniz ürün çok başarılı ama mutfakta biraz daha doğal ürünler denemek adına size #cif’in bu serisini de öneririm kesinlikle.

aydinn11
2 Takipçi

#Cif markalı ürünler her zaman için bayanların bir numaralı temizlik dostu ve kuratıcısı olmuştur desek yanılmamış oluruz herhalde.Çünkü o kadar kaliteli ve mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bir marka ki #cif ürünleri.Bizim evde de her alışverişte #cif ürünleri mutlaka ama mutlaka sepetler de ki yerini alıyor.Çok kaliteli bir ev temizlik uzmanı ürünleri #cif markası.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Cif
Cif
70 Takipçi

Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.