mehmetsss
1 Takipçi

Bende pizza yemeye bayılıyorum..özellikle #pizzahut daki pizzaların çok başarılı olduğunu düşünüyorum malzemesi bol ve kullanılan malzeme kalitesi çok yüksek.. diğer markalar daki gibi değil.. ve eve servisleri çok iyi fiyatları cebe uygun

2 Yorum

metlem
0 Takipçi

küçük boy olanları denemediysen doyurucu oldugunu düşünmen normal. yani ben büyük pizzalardan bi dilim pizzalardan yesem doyuyorum ama pizza hutın küçük ince hamurlu pizzasıyla doymuyorum. ama lezzetli gerçekten.

gulai
0 Takipçi

gerçekten çok lezetli pizzaları var her canım pizzaçktiğinde evdeysem eve sipariş veriyoum dışarıdaysam hemen bir pizza hut bulu yemeye gidiyorum insan tadına doyamıyor bu sıralar çok canım çekiyordu nerden alırım iye düşünürken tekrar hatırladım pizza hutu ve hemen sipaiş verdim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pizza Hut
Pizza Hut
28 Takipçi

Pizza Hut Merkezi Teksas'ta bulunan, Amerikan stili pizza üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir restoranlar zinciridir. Dan ve Frank Carney tarafından 1958'de Kansas'ta kurulmuştur.100 ülkede toplam 34.000 restoranıyla Pizza Hut dünyanın en büyük pizza zincirini oluşturmaktadır.