mertbold
6 Takipçi
coşkun sucukla pazar kahvaltıları

tüm hafta 6 gün, günde 10 saat çalıştıktan sonra pazar kahvaltılarını bekleme sebebim coşkun sucuk. sektirmeden her pazar kalkar kahvaltı sofrasını donatır, evde kim varsa bu kokuya uyandırırım. çok manalı değil belki ama küçük bir ödül işte..


6 Yorum

flight
5 Takipçi

pastırması ve dana macar salamı sucuklarından daha iyi. sucukları bana çok baharatlı geliyor.

eyolcu
3 Takipçi

coşkun sucukları çok eskidir. marketler yaygın olmadığında daha çok biliniyordu. yeni türeyen gurme tayfasının pek bilmediği markalardan.

gunerbek
4 Takipçi

Sucuktan tutunda kirmizi etine kadar hepsini #coskun et urunlerinden alirim cunku kalitesine ve sagligina guveniyorum.

lutfibeysen
0 Takipçi

Ozellikle de #coskunet suucklari cok kaliteli ve leziz. Her zaman aliyorum eve ve her haftasonu evde kahvalti yaptigimizda sucuklu yumurta eksik olmaz.

bekirasci
1 Takipçi

#coskunet urunlerini ben icim cok rahat bir sekilde aliyorum. Kayseri mensei bir firma ve sahin sucuklarinin eski ortagi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Coşkun Et
Coşkun Et
10 Takipçi

Sağlıklı ve enfes lezzetler üretmek amacıyla yola çıkan Coşkun Et ve Mamulleri, 1975 yılında kuruldu. 10 yıl içinde istikrarlı bir büyüme ile 1985 yılında özel et kombinası ruhsatını aldı. Kaliteyi her aşamada en üst seviyede yaşatan Coşkun, İstanbul ve Afyonkarahisar’daki 5000 büyükbaş kapasiteli doğal besi çiftlikleri ile sağlıklı lezzet zincirini daha ilk adımda başlatıyor.