mrak
6 Takipçi
hala breaking bad izlemeyen var mı?

türk dizilerinin dünyada yaygınlaştığı biliniyor. tamamen ayrı tarzlarda olan amerikan dizileri için de aynı durum söz konusu. breaking bad, prison break, the sopranos, game of thrones gibi diziler dünya çapında üne kavuştu. bunların arasında senaryosu, heyecanı, gerçekliği ile breaking bad herkese izlemesini tavsiye ettiğim bir dizi. ben dizi bittikten 2 yıl sonra başladım diziye. 5 sezon süren diziyi bitirmem yalnızca 1 haftamı aldı. izleyin, pişman olmayacaksınız!


9 Yorum

mervebil
3 Takipçi

Ben #gameofthrones izliyordum ama bu diziyi çok duymama rağmen izlemedim yoğunluktan dolayı ama izlenecek listemde var Türk dizileri o kadar baya ki hep aynı artık konu bulamayıp Türk sinemalarini diziye ceviriyorlar yesilcam dan o kadar dar yani düşünce ...gerçi izleyici bulamıyor iyi senaryolar da muamma bir durum

berinamin
6 Takipçi

#breakingbad uzun zamandır game of Thrones dan sonra beni benden alan ikinci dizi oldu son sezondayim şuanda her bölümü sindire sindire izlemeye çalışıyorum ki çabuk bitmesin..Ayrıca Türk dizileri konusunda tüm söylediklerine katılıyorum Merve

senatk
1 Takipçi

bu yaz ikinci defa bitirdim diziyi. olağanüstüydü. bence dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dizisi...

ayhanozturk
3 Takipçi

Bende izlemeye basladim ve tum sezonlari izlemek biraz zamani mi alicak ama zamanla toparlancak dizi.

alpers
1 Takipçi

diziyi iki defa izleyen arkadaşlarım var. ben başlayıp bıraktım bi ara ama ilk fırsatta izleyeceğim.

alpers
1 Takipçi

diziyi iki defa izleyen arkadaşlarım var. ben başlayıp bıraktım bi ara ama ilk fırsatta izleyeceğim.

yektaizin
3 Takipçi

Bugune kadar izledigim diziler arasinda kesinlikle ilk 3 icerisinde yer alir #berakingbad. Muhtesem surukleyici bir konusu var.

Gorkemm
69 Takipçi

Eşimin ısrarlarına dayanamayıp bu hafta izlemeye başlayacağımız dizi.

kemalemre
0 Takipçi

Bayılarak izlediğim bir diziydi. Bir daha tekrar izlemek istiyorum. Belki defalarca. Keyif aldığım nadir dizilerden biridir #breaking bad.

İlgili markaya ait diğer içerikler