mustafasazci
7 Takipçi
Bir telefon kadar kullanışlı Samsung gear

Samsung note 5 telefon aldım ve uzun zamandır akıllı saat alıp almama konusunda düşüncelerim vardı lakin en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ve övmesi üzerine gidip #samsunggear bir saat aldım tahmini 15 gündür kullanıyorum ve İnan’ın çok çok başarılı benim beklentilerinin çok üstünde bir aksesuar telefonda yaptığınız neredeyse herşeyi burada da yapabiliyorsunuz bu gerçekten muhteşem


10 Yorum

incipam
0 Takipçi

Aslında bence akıllı saatler beklenen ilgiyi çok ama çok ortaya çıkmadı..bence bunun da en büyük sebebi bir telefon ücreti artı saat ücreti olarak düşündüğümüz zaman çok korkunç rakamlar oluyor #samsunggear güzel Saat ama ben mesela önce Samsung almam gerekir belki sonra saati

cansuduhs
0 Takipçi

#gear ı bu sene önce telefonumu aldıktan bir 5ay sonra falan aldım.çok memnunum bayadır istiyordum telefonu elime daha az alır oldum düşünün yani o kadar kullanışlı

teomantaray
7 Takipçi

#Samsung sgear akilli kol saatinin bir diger guzel tarafi marka model ayrimi yapmadan butun cihazlar ile eslesip kullanilabilmesi.

aldım kullandım ama bi türlü alışamadım. telefonu saate sığdırmaya çalışmayı mantıklı bulmuyorum.

osmangur
4 Takipçi

Valla ben apple iphone ve apple watch kullanicisi olarak cok memnunum. Tabi #samsung gear da cok kaliteli bir saat ama ben appleciyim.

ugurdg
7 Takipçi

aldım ama bir türlü alışamadım. ben de aldıktan 2 hafta sonra erkek kardeşime hediye ettim.

aytendere
3 Takipçi

#Samsung Genelde iphone överler ama Ben tam bir androidci oldugum icin telefonumda #Samsung ama hic bugune kadar tablet kullanmadım sanırım tabletleride telefonları kadar iyidir.

hakanc
0 Takipçi

Hiç kullanmadım ama çok fazla ismini duydum, bir kaç kere inceledim gerçekten çok kullanışlı bir saat telefonda olduğu gib neredeyse her işi saatten hallede biliyorsun.

samed
3 Takipçi

akıllı saatlere olan ilginin uzun sürmeyeceğine emindim. nitekim öyle de oldu. saati elektronik aletle birleştirmek pek parlak bi fikir değil.

okan
0 Takipçi

Hiç deneme şansım olmadı ama her zaman merak etmişimdir samsung gear saatleri, gerçekten çok hoş saatler bir gün almak isterim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
100 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.