omerbidil
5 Takipçi
Tadim kuruyemis lezzeti
Tadim urunleri bir kere kesinlikle cok taze ve lezzetli oluyor. Baska markalar da kullandim ama hicbiri tadim kadar taze degildi. Tadim findiklarini mutlaka denemelisiniz cok lezzetli.


5 Yorum

selencam
2 Takipçi
sağlıklı beslenmeye calışıyorum. acıktığımda saglıklı seyler tüketmem lazım.atıştırmalık falan. tadım ın kuruyemişlerinden alıyorum. tok tutuyor ve taze oluyorlar.
guneralik
4 Takipçi
Findik malum cok pahali ama #Tadim da hem uygun hem de bu kadar taze ise biraz fazlaca alip eve de koymak lazim.
kadirrinna
2 Takipçi
Tadim tuzsuz cekirdekleri cok guzel taze oluyor ama digerlerinden hic almadim henuz ben.
vedaad
4 Takipçi
Çekirdek Bizim aile de tam bir hastalık mevzusu o kadar çok seviyoruz ki ben büyük boy #tadım ve büyük 2.5 lt Coca-Cola ile beraber akşamları balkonda götürüyoruz yaz aylarında pek gitmiyor açıkçası TV başında oturmak bol muhabbet gırgır şamata geçiyor çekirdek ile ama tadım olmalı başkası olmaz :)
remzkysh
0 Takipçi
Ben #tadım kuru meyvelerini gece kış diyet esnasında çok kullandım Hem yoğurda hem de site karıştırıp içtim oldukça avantajlı oldu hiç sorun da yaşamadım her aldığım ürün çok tazeydi özellikle kayısı ve kuru incir aldım hem de çok tok tuttu sayesinde çok kilo verdim açıkçası

İlgili markaya ait diğer içerikler

Tadım
Tadım
12 Takipçi
Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, Mehmet Tekinalp tarafından 1971 yılında İstanbul’da kuruldu.Tadım, tüm ürünlerini, dalından evinize kadar bütün tazeliği ve doğallığıyla ulaştıran bir üretim altyapısına ve hizmet kalitesine sahiptir.