omercamak
2 Takipçi
Yeni Nike kosu serisi
Nike yeni kosu serisi harika. Cok kaliteli guzel ve rahat ayakkabilar var. Kosu ayakkabisini da ihtiyacim oldugu icin kendime yeni sezon bir cift aldim. Hem renkli hem cok rahat oldu. Kosarken ayagimda ayakkabi oldugunu bile farkedemiyorum.


  • Nike Nike için
  • 2017-08-11T05:06:50

3 Yorum

guntacsunmaz
0 Takipçi
Bende duydum yeni run serisi cok iyiymis. Kuzenimde nike run almis cok memnun rahatligindan. Bende kosu ayakkabisini nike modellerinden bakicam artik.
sedefsg
1 Takipçi
Koşu için özellikle ayakkabı en önemli ayrıntı oluyor özellikle darbe emici olması çok önemli çünkü baskıyı koşarken insan daha çok yapıyor tabana o yüzden de #nike koşu ayakkabıları ideal
vahapb
8 Takipçi
Çok kaliteli ayrıca konforlu acı yok ve o tarzsal görünümü bile size hadi koşalım demee yetiyor..

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nike
Nike
85 Takipçi
Nike, Amerika Birleşik Devletleri merkezli, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır. Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığıyla ilk kurulduğu zamanda adı Blue Ribbon Sports idi. Daha sonra firmada çalışan ve kendisi de bir koşucu olan Jeff Johnson tarafından, bir gece rüyasında Yunan mitolojisinin Zafer Tanrıçası Nike’ı görmesiyle firma adı değişir ve Nike olur.