orkuncag
3 Takipçi
Kaliteli ve uygun telefon bakanlar buraya

#Generalmobile almak kadar mantikli baska bisey yok. Cunku fiyati cok uygun ve ozellikleri cok iyi. Bence kendini coktan kanitlamis bir marka. Ozellikle de son serisi olan GM 5 Plus cok kaliteli hizli ve kullanisli. Telefon almayi dusunuyorsaniz mutlaka arastirin.


3 Yorum

fatydj
4 Takipçi

Cidden Hem yerli Hem kaliteli Hem de uygun daha ne olsun ben şuan da discovery 2 kullanıyorum generalmobile markasının çıkardığı her ürün gayet hızlı ve kullanışlı bence çok para vermekten daha da iyi

harundk
1 Takipçi

#generalmobile telefonu ılk telefonum olarak kullandım o zamandan beri de başka marka telefon almadık bir üst versiyona geçtik genelde aka Başka marka almadık çünkü hem uygun hem performans çok iyi

melistaban
2 Takipçi

Gecen sene bende general mobile discovery efsane telefonunu kullanmistim. Cok kaliteli saglam ve kullanisli bir telefondu cok memnundum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

General Mobile
General Mobile
21 Takipçi

General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle 2005 yılında Amerika'da kurulmuştur.Müşteri güvenirliliği ve Pazar payı General Mobile'ın en önemli önceliğidir. Uzun vadede istikrarlı bir fiyat ve geniş müşteri portföyüne ulaşmak için odaklanmıştır.