ozgurcekmek
7 Takipçi
En tarz erkek kol saatleri
Kol saati biz erkeklerin tek aksesuari ve bende saat takmayi cok severim ama evde ki neredeyse butun kol saatlerim #casio markadir. Casio mekanizma olsun ve son zamanlarda tasarimi olsun hakikatende cok iyi saatler yapiyorlar. Son casio edifice modeli efsane bisey zaten.
  • Casio Casio için
  • 2017-12-05T10:51:01

8 Yorum

dayanıklı, kaliteli ama tarzı çok sıradanlaştı. farklı model saatler takmayı tercih ederim.
yektaizin
3 Takipçi
Normal deri kayis kordon sevmedigimden oturu genelde bende #casio metal kordonlu saatleri tercih ederim.
oyabar
7 Takipçi
Erkek arkadaşıma Doğum günü için bende bişeyler almak istiyordum saat çok iyi bir seçenek olabilir ... Eğer indirim.denk getirebilirsem mutlaka #casio dan alabilirim çünkü saatte oldukça iyi bir marka
efwis
6 Takipçi
#casio saat den bende iki tane var biri metal kordon biri de klasik deri kordon ikisini de severek kullanıyorum ama deri kısımları biraz deforme oldu açıkçası zamanla
oguzpelik
0 Takipçi
#Casio eskiden beri kullanirdim bende ve hatta eski modellerinden biri de cok moda suan ve neredeyse herkesin kolunda var.
darobey
0 Takipçi
Kol saatinde en iyi mekanizmaya sahip ve japon telnolojisinin eseri olan #casio kol saatlerini bende severek kullaniyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Casio
Casio
27 Takipçi
Casio, Japon elektronik alet üreticisi, 1946 yılında Tokyo'da kuruldu. Casio'nun bilinen en iyi aletleri: hesap makineleri, ses ekipmanları, PDA'ler, kameralar, müzik enstrumanları ve saatlerdir. Casio, 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinasını piyasaya sürmüştür.