ozhani
5 Takipçi
2012 honda jazz memnuniyeti
2013 ocak ayında 2012 liste fiyatından honda jazz aldım. 3 yıl süren kredi boyunca satmaya çok uğraştım küçüklüğünden dolayı. kredi bittikten sonra da satmaktan vazgeçtim. bu boyutta bir araba şehir içi için oldukça yararlı. ensafsanız; yakıt tüketimi ve park yeri konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız aradığınız araba bu olabilir. ben satmıyorum tabi, başka bulmanız gerek :)
  • Honda Honda için
  • 2017-12-07T00:19:30

6 Yorum

efsundum
8 Takipçi
Jazz kırmızısı uzun zamandır almak istediğim.araba markası #honda ve insanın cebini takmayan bir yakıt olayı var şimdiye kadar gördüğüm en iyi performans var araçta ben ikinci ellerine baktım.Daha çok fiyatları da emsallerine göre kalitesinden dolayı pahalı zaten
arabada cinsiyet ayrımı olmaz ama genelde kadınların kullandığı bir araç. alt komşumuzda var. nereyi boş bulsa park edebiliyor :)
kadirozer
0 Takipçi
bu araba 30-35 kuruş arasında yakıyor. günümüz yakıt fiyatlarına göre gayet ekonomik.
Ben bu arabaya bayılıyorum yakın zamanda almayı düşünüyorum araba çok şık arkadaşım kullanıyor ve tavsiye ediyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Honda
Honda
22 Takipçi
Honda 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya'da kurulmuş Japon otomotiv firması. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru,(gemi, tekne, yat vb.) robot, güç ekipmanları (jeneratör, çim biçme aleti vs.) motor (herhangi bir işte kullanılacak akaryakıtlı motorlar) ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir.