LOFT
Bu sezon ürünlerine bayılıyorum mükemmel denilecek kadar güzel olmuş.Aldığım ürünler senelik gidiyo verdiğim paraya gerçekten değiyor.Yıllardır severek giyindiğim ve asla şaşmayacağım bi marka loft. hele tasarımlarını bu seneki gibi tutup geliştirirlerse başka markaların mağazalarına bakmaya bile gerek kalmıyor.


  • LOFT LOFT için
  • 2017-08-10T11:54:20

4 Yorum

solmazturk
1 Takipçi
Bayildim kota gercektende ve yeni dezon loft ise mutlaka gidip denemek isterim. Durusu kesimi cok iyi ve yeni sezona tam uygun.
sedefsg
1 Takipçi
#loft markasının gömleklerini çok seviyorum bir tane kot gömleğim var o kadar çok giydiğim halde yıllardır duruyor ve şimdi de üzerimde Hatta loft markayı görünce yazmak istedim..
goksebahadir
2 Takipçi
Loft eskiden cok iyiydi ama colins satin aldiktan sonra eski kalitesini kaybetti gibi geliyor bana. O zamandir ugramiyorum ama jean cok tarzmis.

İlgili markaya ait diğer içerikler

LOFT
LOFT
22 Takipçi
Eroğlu Holding liderliğinde 1990'lardan beri Türkiye'de var olan LOFT, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile bir dönemin fenomeni haline geldi. Markanın özünde olan başarıyı, günümüzün dinamizmi ve stili ile harmanlayan LOFT, tutkunlarına heyecan yaşatmak için tekrar karşınızda!