ozkany
3 Takipçi
gittigidiyor, n11 gibi dükkanların olduğu bi site olmadığını düşünerek alışveriş yapıyordum. çeşidi artırmak için olsa gerek hepsiburada da bu şekilde çalışıyormuş artık. burada satıcı direkt olarak görünmüyor, en uygun fiyat çıkıyor. diğer sitelerde satıcılar ve puanları da yazıyor. mağdur olanlar bundan çok şikayet ediyor. henüz sorun yaşamadım siparişlerimde. yaşasam da muhatap bulabildiğim sürece sorun olmadığını düşünüyorum. ki hepsiburada gibi bi aracı varsa rahatlıkla güveniyorum.

4 Yorum

halitgun
0 Takipçi
Hepsiburada.com sitesini artik telefonuma yukledigim uygulamasi uzerinden takip ediyorum. Daha pratik ve kolay oluyor alisveris.
Ben bu tarz siteleri sevmem pek güvenmem fakat taa ki hepsiburadayı keşfedene kadar, en başarılı ve en güvenli site hepsiburada.
sistemini sevmiyorum ama sitesi çok stabil ve düzgün. yoksa neredeyse her yerde aynı fiyatlar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
20 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.