ozturksaban
2 Takipçi
Fruko gazoz ferahligi
Her aksam buz gibi bir bardak #fruko gazoz icmeden duramam. O kadar alistim ki fruko gazoza. Markete gider gitmez once fruko bakiyorum. Kola gibi katki maddesi dolu gazli iceceklerden cok dahaniyi ve buz gibi bir fruko sizi bunaltici sicaklardan bir nebze de olsa uzaklastirmayi basariyor.


  • Fruko Fruko için
  • 2017-06-16T05:36:36

5 Yorum

ahdfj
0 Takipçi
Cidden Cola yerine daha yöresel lezzetleri tercih etsek en azından daha az hasta oluruz farkında değiliz ama bizi genel olarak etkiliyor obeziteye bile çok katkısı var colanin ben de Cola yerine ya gazoz ya da ayran icenlerdenim Hatta geçtim ayranı şalgam bile çok faydalı hem de sıfır kalorisi var ...
dfshss
3 Takipçi
Ya ne içerdik gençken fruko hem tadı hem kokusu Şuan okuyunca aklıma geldi #fruko ile çekirdek o kadar uyumlu ki yazın tatilde sahilde arkadaşlarla 2.5 litre alıp güzelce yerdik fruko serin serin pek güzel giderdi şimdi özledim o günleri hazır sıcaklar başladı gene alayım olmazsa
ben her gün içiyorum o sıcakta çok iyi serinletiyor tadına alıştığım için başka gazoz vb. alamıyorum ama bana fruko yeter.
gizemk
0 Takipçi
ben bu 330 ml olan kutulardan eve mutlaka alıyrum en az 5tane evdeki herkes çok seviyor nüfus fazla olmasa bile herkes 2 gün içinde bitiriyor.
berkayya
1 Takipçi
Bende her gün mutlaka içiyorum her sıcak bastığında serinletiyor beni soğuk çaydan sonra en iyi gelen şey fruko gazoz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fruko
Fruko
14 Takipçi
Türkiye'nin sosyal gazozu 1967 yılında PepsiCo'ya şişeleme hizmeti veren Tamek Gıda tarafından üretilmeye başlanan Fruko Gazoz'un marka hakları, 2002 Mart ayından itibaren PepsiCo International'a devredildi.