pinarcakir
8 Takipçi

#GarantiBankası atm'lerinden işlem yapmak, diğer banka atm'lerinden işlem yapmaktan daha rahat . burda işlem yapamak için saniye limiti yok, bazı atm'ler daha işlemin ortasındayken süreniz doldu falan diyor.Tabi önemli bişey hızlı yapmanızı sağlıyo bu sistem ama bazen yanlış yapmaya da neden olabiliyo hızlı işlem yapcam diye yanlış yapabiliyorsunuz.


10 Yorum

deryauzar
0 Takipçi

Her zaman diyorum iyi ki #Garanti Bankasi musterisiyim ve iyi ki bonus kredi karti kullaniyorum. Heryerde arti taksit ve bol bol hediye para puan. Daha ne olsun ki.

yadefj
5 Takipçi

Bende garanti bankasının online bankaciligini kullanıyorum sadece hesap kartım var ama her işime yarıyor tüm faturalarimi online ödüyorum hiç ücret vermeden ayrıca vergi ve araç cezalarını bile ödüyorum çok kullanışlı bir online bankacılığı var sadece havale ücreti biraz pahalı onun disinda Süper

siho
3 Takipçi

Aslında online kullansan hemen hemen tüm bankalar oldukça fonksiyonu var.ben iki senedir garanti kullanıyorum kredi kartı olarak en çok kampanya yapan kredi kartı diyebilirim garanti için çok fonksiyonları var ve baya işyeri ile anlaşmalı online olarak da

ridvanaslan
0 Takipçi

#Garanti mobil cep bank kullaniyorum ve bazen subeye gidecegim zaman direk cepten sira aliyorum ve hic sube de bekleme gibi bir durumum olmuyor.

ferosg
0 Takipçi

Ben çok garanti bankası kullanıcısı oldum bazen sinirlendim çıktım sonra tekrar müşterisi oldum sonra gene çıktım aslında memnunum ama bazen çileden çıkıyorum hesap ücretleri gereksiz pahalı ya bence bu kadar pahalı olması bence iyi değil ya biraz işlemleri dusurmeliler birde faiz oranları çok ama çok yüksek bu da dez avantaj bence

ceaser
5 Takipçi

saniye limiti olmaması güvenlik açısından bir risk. ben bu durumun böyle olduğunu bilmiyordum çünkü işlemlerimi genellikle hızlı bir şekilde hallediyorum. dikkatli olmak gerek.

Uzun zamandır Garanti bankası müşterisiyim memnunum genel anlamda.en azından kaliteli hizmet sunuyor aksilik ile karşılaşmadım şuana dek ve komik ama renklerini seviyorum.Bankaların övülecek bir tarafı yok aslına bakarsanız.Yüksek faiz,yüksek kar zarar yok.Neden çünkü bizim sayemizde :)Neredeyse bankasız hiç bir işlem yapamaz hale geldik.

ozoz
145 Takipçi

Benim de işk bankam #GarantiBankası çok memnunum her yerde atm si var ulaşmak kolay kredi kartı avantajları çok daha ne olsun ki

metiner
0 Takipçi

Garanti bankasının kampanyalarından dolayı tercih ediyorum bende.Mobil bankacılık olarak da çok memnunum.Atm aratmıyor olması benim için öncelik.Daha önce çalıştığım bankanın atmsini aramaktan bıkmıştım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Garanti Bankası
Garanti Bankası
19 Takipçi

1946 yılında Ankara'da kurulan Garanti Bankası, 30 Haziran 2016 tarihi itibarıyla 287,2 milyar Türk Lirası’na ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda.