pinarhdj
3 Takipçi
Ceyizlerim Kutahya Porselenden

Yakında evleniyorum evlilik cidden çok zor ve mutfak malzemeleri öyle ha deyince alınmıyor yavaş yavaş anca bir sene de aldım ve hemen hemen hepsini de tabak çanak #kutahyaporselen den aldım.kalitesinden bahsetmeme gerek yok nerdeyse bir asırlık marka zaten çok sevdik modellerini tasarımını da ...


4 Yorum

zeynepakar
1 Takipçi

Kaliteli urunu seviyorum ve Kutahya porselen urunleri de cok kaliteli. Ceyizimde olmasini en cok istedigim urunlerin basinda geliyor.

yadig
2 Takipçi

Cidden asırlık marka #kütahyaporselen insan annesinin sözünü mutfak ürünlerinde daha çok dinlemeli ben alırken annem hepsini Kütahya porselen den aldırdı iyiki de aldırmış harika hepsi de ..

hilalozlem
4 Takipçi

Mutfagimda en cok kullandigim urunlerin basinda Kutahya porselen takimlarim gelir. Gundelik hayatta da surekli bunlari kullanirim ve cok saglam urunler cikti hepsi de.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Kütahya Porselen
Kütahya Porselen
16 Takipçi

Çalışanlarının, müşterilerinin ve ortaklarının memnuniyetini ön planda tutarak, bilgi ve yaratıcılık temelinde, sektördeki fırsat ve tehditleri dikkate alarak, istihdam yaratan, yatırımının değerini artıran, bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.