salihdf
5 Takipçi
En güzel Sofralar Migros da ...
Geçen hafta çok kalabalık bir misafir vardı ben erkek olsam da mutfak da zaman geçirmeyi çok seviyorum ve mutfak da ne varsa şimdiye kadar hep #migros dan aldım.bu yemekler için de malzemeleri hepsini aldım.eşim de çalıştığı için genel olarak eve erken geldiğimde elimden geleni yaparım bu yemeklerin çoğunu da ben yaptım ve misafirlerimiz de çok beğendi migros da taze sebze taze et ve herşeyin en uzun ömürlüsü var o yüzden de devamlı olarak migros dan alıyorum


8 Yorum

ceylaniztu
1 Takipçi
Ben ozellikle de et ve sut urunlerinde cok hassas biriyim ve bu ikisni de sadece ve sadece migros magazalarindan aliyorum. Hem saglikli hem de guvenli oluyor.
gamzef
2 Takipçi
Mükemmel bir yemek olarak gözüküyor şahsen gözlerim yerinden fırladı resmen tarif istesek ayıp olmaz sanırım çok beğendim görsel olarak ne yalan soylim çok iyi olmuş ...migros a gitmek lazım yani
nesimdfh
2 Takipçi
#migros dan sık alışveriş yaparım ama öyle toplu değil ne uygun ve indirimde işe ondan alırım Bazen etlerde cidden indirim oluyor onları hiç kaçırmıyorum ama hala böyle bir yemek yapmadım acil yapmam lazım
sibeldh
6 Takipçi
#migros dan ben de daha çok et alıyorum çok sevdiğim ürünlerde sık indirim olduğunda kaçırmıyorum özellikle de ben en çok kurban bayramı sırasında mutlaka gidin çok güzel et fiyatları oluyor nerdeyse her ürün yüzde 30 indirimli oluyor .
goksebahadir
2 Takipçi
Zaten ben ya migros yada carrefoursadan alisveris yapiyorum ve her iki marketinden buyuk magazalarini tercih ederim. En cok cesit oralarda oluyor cunku.
harns
0 Takipçi
ben tüm alış verişimi migrostan yapıyorum çok daha hesaplı oluyor ve bol çeşit oluyor. bazen bakliyat tarı ürünler belli bir alış veriş üzerine inirimli geliyor çok daha iyi oluyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Migros
Migros
70 Takipçi
Türkiye'de modern perakende sektörünün öncülüğünü yapmakta olan Migros günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılıyor.