sarat
1 Takipçi

#Şölen markasının biscolatayi çıkardığını daha doğrusu alt markası olduğunu duyduğumda cidden büyük şok yaşamıstim. Böylesine bi markadan böyle büyük ivmeli bir başarı oldukça iyi. Ben biscolata mood çok seviyorum küçük küçük çikolatalı çok lezzetli.

7 Yorum

selins
2 Takipçi

Benim de en sevdiğim şeylerden birisidir #şölen biscolata. Her ürününü severim ama ben biscolata vine mood pia. Hepsi şahane bence hatta başlı başına bir marka değerinde.

"marka nasıl yaratılır" sorusunun cevabıdır şölen. bi dönem ucuz diye dokunulmayan ürünleri şimdi raflara sığmıyor.

mehmetatar
5 Takipçi

İlk ciktigi zamanlar malum reklamlari ile adindan cokca soz ettiren bir marka urun olmustu #solen biscolata.

#Şölen çikolatalrı gerçekten çok lezzetli .Benim de arada tatlı krizlerimin olduğunda dindiren tek şey Şölen dolgulu çikolatası beni benden alıyor aynı zamanda eğlenceli paketlerinide çok seviyorum en büyük kutularından almak her zaman avantajlı

oznurkacak
0 Takipçi

#Şölen en çok sevdiğim ve sürekli aldığım #şölen biscolata. Her ürününü severim ama ben biscolata vine mood pia hayranıyım.

cicooo
266 Takipçi

enfes bir tat ve sevimli bir atıştırmalık #Şölen enfes lezzet patlaması yapmış

Ufff Biscolata mood en sevdiğim atıştırmalık ve şimdilerde bitter çikolatalı olan gece olanı çıkmış onu da çok seviyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Şölen
Şölen
12 Takipçi

1989 yılında Gaziantep de kurulmuştur.Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen Şölen; Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.