semasusam
4 Takipçi

Bayildim ben buna ve tam benim giyim yarzima uygun ve keske boyle bir sey buldam diyordum ve iyi ki haftasonu #Koton magazasina gitmisim yoksa bu guzelim seyi goremeyecektim ve satilip gidicekti. Bu senenin favori urunu desem hanimlar bana katilirsiniz sanirim. Altina da bir sort aldim mi tamamdir kombinim.

  • Koton Koton için
  • 2017-05-16T05:14:21

6 Yorum

cemilehatip
0 Takipçi

Cok hosmus gercektende. #Koton modellerini bende seviyorum cunku kesimleri cok hos ve guzel okuyor ve uzerinizde de ozel dikim gibi duruyor.

hacertutar
0 Takipçi

Ben dun batikten alisveris yaptim ama #Koton da en az onun kadar guzelmis. Bir dahakine mutlaka kotona da ugruycam cunku modellerini cok begeniyorum onunda.

vedj
6 Takipçi

Ben de böyle farklı şeyleri daha çok seviyorum hem klasik hem de spor oldukça uygun da olmuş ama işte her zaman her beden olmuyor #koton eskiye göre bedenleri biraz daha küçülttu diyebilirim.sadece beraberinde biraz bedeni ayarlamak lazım ya da zayıf olmak iyi olabilir tabi ama bence lacivert bir pantolonla daha yakışır gibi

feyyza
1 Takipçi

En çok alışveriş yaptığım mağaza. tarzı bana çok uyuyor .çokta güzel şeyler var. mağazaya girdim mi bir şey almadan çıkamıyorum.

cumcum
145 Takipçi

çok şık bir gömlek eşime alabilirim bunu acaip beğendim hem klasik hem de spor giyime uygun bir #koton klasiği

efsane
154 Takipçi

#Koton da en çok kızım için takipteyim çok güzel indidrimler ile mükemmel ürünleri almak gibisi yok tavsiye edeirm

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koton
Koton
94 Takipçi

Koton, yaklaşık 8.500'den fazla çalışanı ve 275'i Türkiye'de 159'u yurt dışında olmak üzere toplam 434 mağaza ile 28 ülkede bulunan ve merkezi İstanbul olan mağazalar zinciridir.