serenityy
8 Takipçi

çok aşırı fast food tüketen birisi değilim ama bazen canım çok çekiyor işte o zaman kendimi atıyorum bir tanesine. Uzun zamandır pizza yemiyordum hatta geçenlerde öyle canım çekti ki arkadaşım #pizzahut pizza yiyelim dedi hemen eve çağırdık. Küçük boy pizzalarda bir alana bir bedava vardı uygun fiyata 4 tane pizza almış olduk. çok hızlı ulaştı, sıcacıktı ve çok lezzetliydi.

2 Yorum

defneg
4 Takipçi

Yemeksepeti’nde olan #pizzahut kampanyasını ben de sürekli kullanıyorum sizin gibi. 4 tane küçük boy pizza hut pizza toplamda 20 TL’ye geliyor. İki kişiye yetiyor ve artıyor bile. İçeceğini sizin almanız gerekiyor ama o da çok sorun olmuyor bence. Pizzaları aşırı iyi değil ama bence gayet güzeller. Hamur çeşitleri oldukça fazla mesela bir ara peynirli kenarlı olanından alıyordum hep gerçekten lezzetli.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pizza Hut
Pizza Hut
28 Takipçi

Pizza Hut Merkezi Teksas'ta bulunan, Amerikan stili pizza üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir restoranlar zinciridir. Dan ve Frank Carney tarafından 1958'de Kansas'ta kurulmuştur.100 ülkede toplam 34.000 restoranıyla Pizza Hut dünyanın en büyük pizza zincirini oluşturmaktadır.