tugceyazici
10 Takipçi
Oriflame

Maaşımın yarısı kozmetik ürünlerine gidiyo desem abartmış olmam birde özellikle çevremde #oriflame kozmetik ürün bakım ürünleri satarak para kazanmaya başlayan arkadaşlarım olunca tavsiyelerini geri çevirmiyorum bir çok ürünü denedim ve hepisnden çok memnunum gerçekten.En çok rimellerini beğeniyorum.


7 Yorum

ummusabanci
0 Takipçi

Komsum #oriflame urunlerini satiyor ve sagolsun bir cok kozmetik urun ihtiyacimi ondan aliyorum. Oriflame urunlerini de cok basarili buluyorum. Ozellikle de rimel ve rujlari cok kaliteli.

nurfhs
2 Takipçi

Ben de makyaj ürünlerine çok para veren kisilerdenim o yüzden seni çok iyi anlıyorum insan iyisini almak istiyor haliyle ama uzun süre de gitsin istiyor bu zamanlarda oriflame gibi markalar imdada yetişiyor ancak..

ajuk
0 Takipçi

Oriflame dan Geçen sene cildim için çok farklı bir sabun önerdi arkadaşım bende oriflame dan aldım cidden tamamen bitkisel olan ürünleri de ise yarıyor önceden inanmazdım ama sabundan sonra fikrim değişti o yüzden güvenerek cilt sabunlarini alabilirsiniz

beria
3 Takipçi

bi dönem ben de aşırı harcama yapıyordum oriflame ürünlerine. açıkçası bazı ürünleri bana ekonomik gelmiyor. özellikle parfümlerini kalıcı bulmuyorum.

Mağazadan makyaj malzemesi alınca sadece ihtiyaç alınıyor. oriflame sisteminde ihtiyaç harici de alınıyor. bu yüzden fiyatı çok uygun değilse ve sürekli kullanmadığım şeylerse oriflamedan sipariş etmiyorum. bence siz de böyle yapmalısınız arkadaşlar

pinarsiysal
2 Takipçi

Komsum satiyor ve bende bir kac parca urun aliyorim her ay duzenli olarak. Aldigim urunlerden de cok memnun kaldim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Oriflame
Oriflame
28 Takipçi

1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir.