unalkayik
10 Takipçi
Emporio modasi

#Emporio Armani denilince akla luks bir marka geliyor ve durum aynende oyle. Ama gozluk ve saatleri diger urunleri kadar abartili degiller. Gecen ay ben gozlugunu aldim internet sitesinden cok iyi fiyata geldi. İyi bir gozluk markasi ile ayni fiyata geldi ve cok da kaliteli bir gunes gozlugu.


11 Yorum

silverstein
9 Takipçi

Araç kullanmaya yeni başladım ve güneş gözlüğü almam gerekti çok markalarla alakam olmamasına rağmen bu #emporioarmani gözlük aldım ve camından çok memnun kaldım hiç güneş geçirmiyor

elifgu
8 Takipçi

Bence #emporioarmani eskiden çok daha iyiydi şimdi dönüp baktığımda marka olarak çoğu kişinin de bu konu da söylediği Aynı yönde sanırım markalar bir süre sonra pazar arayışı için olayı farklı algiliyorlar

ilkerceik
1 Takipçi

Bana sorarsaniz hala cok pahali ve ben o prsya iki tane rayban bile alabilirim diye dusunuyorum ve oyle de yapiyorum.

izzetaltin
1 Takipçi

Valla ben topten gunes gozlugu aldim ve cok da uygun fiyata aldim. Hemde tam polarize.

azracebeli
0 Takipçi

Cok kaliteli bir marka ama fiyati da o kadar yuksek sanirim. Sonucta bu marka luks ve belli bir gelir seviyesine hitap ediyor.

daenerys
1 Takipçi

#emporioarmani markasından ben de bir kaç yıl evvel gözlük almıştım ve çok memenun kaldığım bir marka oldu benimde özllikle camı çok katliteli güneş geçirmiyor..

busraaslan
5 Takipçi

Bu kadar yuksek parayi gozluk icin vermek bana da pek mantikli gelmiyor. Bunun yerine cok iyi marka gozlugu daha uyguna da alabilirim diye dusunuyorum.

mesutgenc
5 Takipçi

#emporio gibi luks bir markaya bu kadar para sahsen vermem. Dun kendime rayban aldim cok da iyi bir fiyata hem de.

adayilmaz
2 Takipçi

Emporio Armani'nin jeanleri çok güzel ama bir o kadar da pahalı bu nedenle pek tercih edebileceğim bir marka değil ama bizim şirkette patronun çocukları giyiyor Emporio Armani jean resmen ben burdayım diyor öle güzeller yani. Emporio Armani jeans kullanıcı yorumları olarak ben hiç memnun olmayanına rastlamadım ben olsam bende memnun olurdum resmen ateş ediyor jeanler.

barisyakas
3 Takipçi

Bir ara #emprio Armani parfume cok niyetlendim ama fiyati cok yuksekdi ve hic de dusmedi bende alamadim tabi.

aysell63
196 Takipçi

şimdi baktım da gerçekten modelleri çok şık ve fiyatları da ortalama bence de alınabilir ve bir çok modelde de güzel indirimler yapılmış

İlgili markaya ait diğer içerikler

Emporio Armani
Emporio Armani
18 Takipçi

Kalite ve tasarım konusunda harikalar yaratmış bir markadır. Fakat fiyat olarak biraz daha üst düzeydir.