vedakas
4 Takipçi
Fabrika en iyi kesim gömlek

Farklı markalar şimdiye kadar aldım ama en çok #fabrika gomleklerinde eşimin istediği regular fit kesimi buldum diğerlerinde istediğim gibi oturmuyordu çünkü özellikle #morhipo da çok daha uygun fiyatlara alıyorum zaten bedeni bildikten sonra sıkıntı olmuyor


4 Yorum

kadirdogan
1 Takipçi

Ben fabrika da en cok slimfit gomlekleri begeniyorum cunku tam uzerinize oturuyor diyebilirim. Zaten kumasi kalitesi tartisilmaz. En cok gomelk alisverisi yaptigim yerlerden biridir #Fabrika magazasi.

sedefsg
1 Takipçi

#morhipo da çok güzel kampanyalar varya ayrıca #hopi yide kullanabiliyorum avantajı yüksek oluyor birde ykm ve boynerden de direk gidip alabiliyoruz bu da kargo dan ucretten kurtarıyor insanı ...

sibeldh
6 Takipçi

Babalar gününde babama #fabrika mağazasından indirim vardı güzel bir gömlek aldım orta yaşlılara olabilecek şekilde kareli babamın en çok sevdiği desenlerden aldım Babam da çok sevdi kumaşı oldukça pamuklu ve güzel ilk kez fabrika aldım ama bundan böyle eminim Babam da alır.

yunusbay
1 Takipçi

Fabrika chino tarzi pantolonlarini cok kullanirim. Kesimi cok guzel ve kumas kalitesi de oldukca iyi durumda.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fabrika
Fabrika
28 Takipçi

Moda yolculuğuna 2000 yılında başlayan Fabrika , kaliteden ödün vermeden erişilebilir ürünler sunuyor.Trendleri takip eden Fabrika müşterileri için,modayı iş hayatının hızlı temposuyla birleştiren, kimi iş için kimi gündelik ancak mutlaka kullanışlı parçalar tasarlıyor.