veyselsari
5 Takipçi
En iyi androidli telefon

Bana gore #Htc samsungdan cok daha iyi ve kaliteli. Bende Htc M9 var ve cok memnunum hizindan kamerasindan ve islemcisinden. Hem fiyati da diger markalara gore gayet uygun ve makul. Eger android bir telefon alma fikriniz varsa htc m9 modelii bir inceleyin ona gore kararirinizi verin derim.


  • HTC HTC için
  • 2017-08-11T05:22:22

8 Yorum

zeynepakar
1 Takipçi

Vallahi bende samsung arizalarindan biktim ve kendime yeni bir telefon bakiyordum. En iyisi Htc M9 modeline de bakayim ben.

gamzef
2 Takipçi

Bende du Şuan da m9 var çok ama çok hızlı Şuan en pahalı olan #iphone telefonlardan bile daha hızlı kamera özellikleri çok iyi panaromik çekik ve daha birçok şey var ben çok memnunum aynen senin gibi

ersind
3 Takipçi

#htc yi ilk zamanlardan belli takip edip kullanıyorum Şuan m serisinden çok istiyorum ama maddiyat elvermiyor teknoloji marketlerinde birçok kez inceleme fırsatım oldu.çok güzel bir telefon yapmışlar acaip de hızlı ...

ovilaktas
9 Takipçi

İphone 6 kullaniyorum ve de hic degismeye de niyetim yok cunku cok alistim telefonuma. Ama htc de cok iyi bir marka.

hilalozlem
4 Takipçi

Daha yeni degistirdim bence Htc telefonumu ve iki yila yakin zamandir kullaniyordum cok da memnundum kendisinden.

egek
1 Takipçi

htc telefonu hiç kullanmamıştım taki bu zamana kadar. geçen ay teknosa'dan kendime yeni bir htc telefon aldım hem ucuz hem kaliteli hem hızlı ve güzel özellikli bir telefon.

htc diğer telefonlardan çok farklı bir tasarıma sahip çok daha şık çok daha hızlı bir telefon benim çok hoşuma gidiyor htc.

Gerçekten kaliteli bir telefon m9 dediğiniz gibi özellikleri çok iyi hızlı ve kaliteli bir telefon mutlaka deneyin derim. telefonun fiyatı da bence uygun.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HTC
HTC
30 Takipçi

HTC Corporation, merkezi Tayvan’ın başkenti New Taipei’de bulunan, Tayvanlı çok uluslu akıllı telefon ve tablet üreticisidir. 1997 yılında, cihaz tasarımcısı ve cihaz üreticisi olarak kurulan HTC faaliyetlerine mobil iletişim operatörlerine özel Windows Mobile işletim sistemli ve Brew MP tabanlı dokunmatik ekranlı telefonlar, PDA ve cep telefonları üreterek başladı.