vwert
7 Takipçi
Evimi de Koctasi da Cok seviyorum

Eskiden yapı malzeme adına pek dükkan yoktu o kadar çok bakardık ki ne nerde bulabiliriz diye bir sürü hirdavat dükkanı gezerdik ama şimdi kapı kolundan tutun da civataya kadar aklınıza gelecek ev için her şeyi #koctas dan bulabiliyoruz ben de birşey almadan evvel Hem online Hem de koctas dan direk bakıyorum hangisi daha çok aklıma yatarsa bütçe adına onu alıyorum.bu abajuru de koctasdan geçenlerde aldım şimdi ahşap motifli olan herşey masif tarz çok hoşuma gidiyor Hem antik Hem de rustik duruyor fiyatı da indirime girmişti çok düşünmeden aldık bende düşünenler varsa hoşuna giden bitmeden kocatasa uğrasınlar


3 Yorum

hialsd
4 Takipçi

Bayıldık arkadaşımla beraber bu gece lambalarina konsept ürünler hep hoşuma gitmiştir ama cidden bu da pek güzelmiş her yerde Kolay bulunmayacak tarzdan Bişey olmuş ayrıca #koctas da bu tarz avize ve çeşitli lambaderlerin olduğunu bilmiyordum ben genel şeyler var sanıyordum Geçen cim makinesi aldı bir arkadaş bide yanında küçük birkaç şey ama artık poşet vermiyorlarmis açıkçası bozulduk baya doğa için dediler ama parayla satıyorlar bu ne nane bu ne turşu hiç satma diye sormazlar mı adama

meltencorak
0 Takipçi

#Koctas guzel bir yapi market ama bazi urunleri diger marketler ile kiyaslamak lazim cunku bazi urunler de koctas cok pahali oluyor. O yuzden yuksek fiyatli bir urun alacaksaniz mutlaka fiyat mukayesesi yapin derim ben.

sebnembozok
7 Takipçi

Ev dekorasyon ve yapi malzemelerinde benimde tercihim #Koctas magazalari oluyor. Aradigim herseyi bir magaza da bulma kolayligi benim icin yeterde artar bile.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
86 Takipçi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.