seyahatlerin vazgeçilmez durağı

Köfteci Yusuf'u ilk olarak istanbul-antalya yolundaki dinlenme tesislerinde görüp denedik seneler önce. O zamanlar şimdikinden daha farklı bi konseptte hizmet veriyorlardı. ama lezzetleri bunca yıldır hiç değişmedi. normalde hiçbir yemeği bir porsiyondan fazla yemem ama zaten senede 3-4 kere yiyebildiğim bu köfteleri 1,5-2 porsiyon yiyebiliyorum. Tadı damağımda kalıyor. İstanbul beylikdüzü taraflarına açmalarını isterdim ama böyle kalması daha iyi sanki.


8 Yorum

nesimdfh
2 Takipçi

Ben senin kadar fazla birkere de yiyemem ama çok sevdiğimi söyleyebilirim #kofteciyusuf un koftelerini her yerse Aynı lezzet Olmaz elbette ama köfteci yusuf gibisi biraz zor bulunur seviliyor herkes tarafından

cevdetd
7 Takipçi

tatilin hem gidişinde, hem dönüşünde uğradık yusuf'a bu yıl. geçen senelerden daha hızlıydı. bu hızla bozar diye düşündük geçen yıllarda ama yanılmışız.

değil yol üstlerini, şehir merkezlerinde hatta avrupa'da bile tutar köfteci yusuf. servisi, lezzeti fiyatları çok iyi.

cbel
6 Takipçi

istanbul'dan güney illerine giderken ve dönerken olması geçerken mutlaka uğratıyor. sırf bunun için açlığa 200 km sabretmişliğimiz var :)

duyguae
3 Takipçi

kalabalık olmasına rağmen sipariş+yemek+kalkmak toplam yarım saat sürmüyor. servis konusunda çok hızlılar.

nort
5 Takipçi

köftesi lezzetli ama köftede samimiyet arayanlar için uygun bir adres değil. köfteci dediğinle muhabbet edilir, işler sorulur. burası fazla resmi bana göre.

ugang
2 Takipçi

benim de tv, radyo ve internette reklamını görmeden keşfettiğim bi yer köfteci yusuf. aksi olsaydı bu kadar sever miydim bilemiyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
19 Takipçi

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.